Mažeikiuose sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė

Koks eglės įžiebimas be šventinių fejerverkų? Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=782 template=caption]Penktadienio vakare matomiausioje miesto Šv. Pranciškaus aikštėje vėl nušvito pagrindinė Kalėdų eglė. Jos įžiebimo ceremoniją lydėjo teatralizuotas pasakų veikėjų pasirodymas, ugnies šou, šventiniai pasisakymai, spalvingi fejerverkai bei viešnios iš Latvijos koncertas.

Jau kelerius metus iš eilės beveik aštuoniolikos metrų žaliaskarė į Mažeikius atkeliauja iš kaimyninio Akmenės rajono Kairiškių girininkijos. Šiemet žalsvas ir mėlynas eglės girliandas papuošė angelai, saugosiantys mūsų miestą iki pat Trijų Karalių ir šiek tiek ilgiau.
Teatralizuotą Kalėdų eglės įžiebimo renginį pradėjo vaikų pamėgti pasakų personažai – Šarka ir Kiškis, žavingoji Lapė bei jos draugas – šiuolaikiškai repuojantis Vilkas. Jiems į kompaniją atėjo ir grupė šokančių Senių Besmegenių.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Mažeikiuose sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė”

 1. Julija, moksleivė parašė:

  Buvau įsitikinusi, kad atskris sraigtasparnis, nuleis kopėtėles ir jomis nulips Kalėdų Senelis su dovanų maišu. Deja, deja….Mano svajonės neišsipildė.

 2. jau 3 pasiūlymai parašė:

  Bravo, pirmauja Nerijus, dėl Nato mintis auksinė. Į mero patarėjus

 3. Nerijus parašė:

  Pilnai pritariu Sintijai. Kodėl pvz koks NATO naikintuvas negalėjo praskristi ir pabarstyti kad ir saldainių, šokoladukų? Atset jie neturi laiko – reikia rusų lėktuvus lydėti iš mūsų oro erdvės.

 4. Sintija, pasipiktinusi švente parašė:

  Labai labai jau prasta ir nyki eglės įžiebimo šventė. Gailėjausi, kad be reikalo atvažiavau iš kaimo ir deginau brangų kurą. Tai daugelio šventės , jei tai galima pavadinti švente, dalyvių nuomonė. Jei jau nesugebate padaryti normaliai, tai nedarykite nieko. Nejaugi negalima padaryti ką nors efektingo, įsimenančio.

 5. dar dar parašė:

  Na kokių dar norų? Po kol kas išreikšti 2: aliuko vagonėliai ir vokeliai bedarbiams. KAs sugalvos dar kvailesnio? Statymus priimu iki kol dings straipsnis

 6. Roberta, pasalpininke parašė:

  Norejosi, kad prie egles daugiau butu atkreiptas demasys i bedarbius. Galejo jiems po kokia kaledine dovanele numesti. Gal po koki vokeli su eurais?

 7. Saulius parašė:

  Aš irgi tikėjausi nusipirkti kokį bokalą gero alaus. Nejaugi prekybininkams nebereikia užsidirbti babkių?

 8. Nusivylęs parašė:

  Eglutė graži, bet gargalio tikrai trūko. Nu nebūkim Naisiai – nereikia tos blaivybės Mažeikiuose.

 9. tokia parašė:

  Tokia ir mergina, jei tik alum tevaišini.

 10. Darius, šventės dalyvis parašė:

  Šventė kaip šventė, bet aš pasigedau kokio kioskelio, kur būtų prekiaujama nestipriu alumi ar sidru. Taip norėjosi pavaišinti savo merginą. Žodžiu reikėjo stiprumus atsinešti iš namų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto