Mažeikiuose tvarkomi keliai ir gatvės: vieni darbai baigti, kiti – laukia

Mažeikiuose baigiama rekonstruoti Skuodo gatvė, liko smulkūs darbai ir statybos užbaigimo procedūros. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajone į pabaigą eina kai kurių gatvių, kelių atnaujinimo darbai: baigiama rekonstruoti Skuodo gatvė, vykdomos Pavenčių gatvės statybos užbaigimo procedūros, Tirkšliuose rekonstruojamas tiltas per Stulpo upelį ir kiti. Planuojami nauji darbai – projektuojami pėsčiųjų ir dviračių takai keturiose senamiesčio gatvėse, rengiami projektiniai pasiūlymai Mažeikių vakarinio aplinkkelio įrengimui.

Ruošiamasi darbų pabaigai

Savivaldybės meras V. Macevičius: „Nestovime vietoje, judame į priekį ir planuojame naujus darbus ateityje.“ Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pasak Mažeikių rajono savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus, gatvės ir keliai yra viena pagrindinių rajono aktualijų. „Viena svarbiausių problemų rajono gyventojams yra keliai ir gatvės, jų apšvietimas. Gatvių, kelių tvarkymas – nesibaigiantis procesas, jį būtina tęsti“, – teigia V. Macevičius ir sako, jog, baigus vienų gatvių atnaujinimą, bus remontuojamos kitos.
Šiuo metu, kol leidžia rudeniški orai, skubama užbaigti Skuodo gatvės rekonstrukciją. Pagrindiniai statybos darbai jau baigti, šiuo metu šalinami smulkūs trūkumai, įrengiami kelio ženklai, atliekamas horizontalusis žymėjimas, ruošiamasi statybos užbaigimo procedūroms.
„Šioje gatvėje eismas jau leidžiamas, greitai bus užbaigti likę smulkūs darbai ir ruošiamasi šį objektą atiduoti vertinti Valstybinei priėmimo komisijai. Tai laikinai apsunkino mažeikiškių gyvenimą, tačiau dabar visi galėsime džiaugtis nauja gatve ir patogesniu bei saugesniu eismu“, – sako Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys.
Gatvių atnaujinimo darbai vyksta ne tik mieste, bet ir kitose rajono vietovėse. Tirkšliuose, Dariaus ir Girėno gatvės atkarpoje nuo Laukų g. iki P. Cvirkos g., vyksta tilto per Stulpo upelį rekonstrukcija. Vietoj tilto bus įrengta 2,25 m aukščio ir 3,65 m pločio ovalinė pralaida, planuojamas jos ilgis – 22 m. Dabar betonuojamos pamatinės plokštės. Eismą šia gatvės atkarpa planuojama atnaujinti lapkričio mėnesį. Įrengus pralaidą, bus nutiestas šaligatvis, pastatyti atitvarai, įrengtas apšvietimas.

Atnaujinti takai pėstiesiems ir dviratininkams

Savivaldybės administracijos direktorius S. Šiurys: „Dabar visi galėsime džiaugtis nauja Skuodo gatve ir patogesniu bei saugesniu eismu.“ Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rekonstruota Pavenčių gatvė, įrengti nauji ir atnaujinti esami pėsčiųjų-dviračių takai. Padengtas nauja asfalto danga ir apšviestas pėsčiųjų takas Sedos g., palei kapines. „Atkarpa nuo Sedos g. žiedo iki evangelikų liuteronų kapinių susijungia su Tirkšlių pėsčiųjų-dviračių taku, todėl žmonės saugiai ir patogiai gali nuvykti iki pat Tirkšlių“, – aiškina S. Šiurys.
Taip pat atlikti Juodpelkio parko takelių dangų sutvarkymo ir prijungimo prie naujųjų takų, pritaikymo neįgaliesiems darbai.
Baigiamas pėsčiųjų-dviračių tako Ventos upės pakrante (nuo tilto per Ventos upę Sedos g. iki sodininkų bendrijos „Rasa“) projektas – rengiami dokumentai.
Numatoma įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus viaduko per geležinkelį prieigose senamiesčio gatvėse: V. Kudirkos g., Respublikos g., Žemaitės g., M. Valančiaus g. Projektinių pasiūlymų svarstymas su visuomene vyks lapkričio 8 d.

Vykdomi projektai – svarbūs rajonui

Visi kelių ir gatvių statybos bei remonto darbai kelia nepatogumų gyventojams ir rajono svečiams. Savivaldybės meras pažymi, kad visa tai – laikina, ir prašo gyventojų supratingumo bei kantrybės, nes, pabaigus darbus, eismas šiomis gatvėmis ir keliais bus patogesnis ir saugesnis.
„Šalyje turime daug gražių ir tvarkingų rajonų pavyzdžių. Manau, kad Mažeikių rajonas gali tapti vienu tokių, kuriame būtų sutvarkyti namai, infrastruktūra, keliai, gatvės ir takai. Gaila, kad tam negalime skirti tiek lėšų, kiek reikia. Dėkojame gyventojams, kurie tai supranta ir savo lėšomis prisideda prie kelių tvarkymo, – mintimis dalijosi V. Macevičius. – Nestovime vietoje, judame į priekį ir planuojame naujus darbus ateityje.“

Regina GIRDENIENĖ

Sut. MS-41

13 Atsakymų į “Mažeikiuose tvarkomi keliai ir gatvės: vieni darbai baigti, kiti – laukia”

 1. Šiaip to vietinis parašė:

  Bartkevičiau, čia tu?

 2. vietinis parašė:

  Keistuoliai ,kurie Mažeikius lygina su N.Akmene.Mažeikiuose gyvena apie 33 000 tūkst gyventojų,kai tuo tarpu N.Akmenėje tik 7 000. Tai bent palyginkite gyventoju užimamus plotus ir suprasite,kad prižiūrėti infrastruktūrą N.Akmenėje beveik penkis kartus paprasčiau .Todėl reikia suprasti,kad infrastruktūros tvarkymas Mažeikiuose vyksta lėčiau,nei to norisi.O šiaip kam nepatinka gyventi Mažeikiuose yra platus pasirinkimas tai padaryti pasirenkant kur mieliau,kad ir toje pačioje N.Akmenėje.Sėkmės renkantis .

 3. Šiaip to Piatras parašė:

  Va atėjo į Akmenę klasteris, numetė pinigų savivaldai, gali meras kiemus lopyti. Butų kainos nerealiai sukilo, nauji stambūs verslai planuoja ten plėtra. Darbuotojai jau N pasirinkimų turi, kur ir už kiek dirbt. Gi Mažeikiuose tuo tarpu, buvo Tenys ir „darbštusis“ seimo narys Bartkevičius, kurie “ va tik namų darbus padarys ir klasteris čia bus“…. O realiai, gi dėl savo sėdimosios bijojo – gi ateis stambus verslas, atlyginimai juodnugariams sukils, nieks statybinių šmutkių krautuvėlėje pas „darbštuoli“ nebedirbs už grašius…Kitas gi, tikrai tikrai nežinojo, kokias varkes suka kryžius, nu tikrai nežinojo ir galimai otkato negavo. Va tiems dėdėms ir dėkokite, jog jūsų kiemai neužlopyti…..

  1. Aha parašė:

   Kaip pirštu į akį…

 4. Zemaitis parašė:

  kada baigsit vogt???

  1. Anonimas parašė:

   Gerbiamasis, jei Jūs tapote nusikaltimo liudininku, apie tai privalote pranešti policijai. Jei Jūs to nepadarėte, Jus taip pat bus galima laikyti nusikaltėlių bendrininku. Praneškit savo koordinates policijos komisariatui ir su Jumis bus susisiekta. Tiesa, reikia priminti, kad melagingas pranešimas taip pat laikomas nusikaltimu ir už jį atsakoma pagal įstatymą.

 5. Di parašė:

  Butent apie kiemu tvarkyma 0 . Kada proftechnines kiema tvarkysit , ten prie daugiabuciu vienos duobes

 6. Vasia parašė:

  Dar reiketu padaryti pesciuju pereja ties baze „Danuva“.
  Kada planuojama sutvarkyti kiemus (uztaisyti skyles.

 7. Vacys parašė:

  Tvarkot tvarkot, tik nesimato tvarkos. Ponas mere, statet tiilta per gelezinkeli tiek klaidu privelta, pastatyta nesamone. Daug bedu tuose Mazeikiuose. Pasakykit kaip pestiesiems, dviratininkams, invalidams dasigaut Algirdo gatve nuo Valanciaus gatves sankryzos iki laisves gatves sankryzos Apinio parduotuves, gal turit variantu 21 amzius

 8. Virgis parašė:

  Manau kad Mazeikiai tvarkosi labai gerai.Dabar galvoju kur dar keliai nera sutvarkyti.tiekimes .kad ateis eile ir Laižuvos gatvei.O siaip dziaugiames kas vyksta.Zinoma per nakti visko nepadarysi ir biudzetas gal neleidzia.Saunuolei

 9. Gintaras parašė:

  Čia pinigu nepasidarys kiemuose.

 10. Piatras parašė:

  Jo, kiemu problemai nulis demesio. Nesenenai teko teko buti N.Akmeneje. Visi kiemai be isimties blizga, ne duobeles. Pasijauciau lyg Svedijoje. Tai bent ju meras Mitrofanovas. O Mazeikiu valdininkai duodasi po teismus uz vagystes. Cha, cha, visai liudna.

 11. Anonimas parašė:

  Apie kiemų važiuojamosios dalies ir šaligatvių remontą – nė žodžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto