„Mažųjų smaližių“ popietė lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“

Asmeninio archyvo nuotrauka

Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Viščiukų“ grupėje vyko „Mažųjų smaližių“ popietė.

Vakarėjant pas vaikučius rinkosi tėveliai. Buvome nustebinti, kai mus maloniai ir džiaugsmingai pasitiko skruzdėlytė Dytė (auklėtoja Jūratė). Skruzdėlytė pakvietė visus vaikučius ir tėvelius pasivažinėti traukinuku. Kai sustojome atsikvėpti, netikėtai į duris kažkas pasibeldė… Tai buvo Rudenėlis (auklėtoja Eugenija), kuris atsinešė visą kraitę daržovių. Vaikučiai įvardijo, ką jiems rodė Rudenėlis iš savo atsineštų gėrybių. Visi drauge pašokome „Šitam dideliam būry“, užaugindami daug daržovių.
Mūsų vaikai maži, bet jau moka eilėraštuką apie pomidorą, dainelę „Du gaideliai“. Buvo smagu bendrauti su skruzdėlyne Dyte, kuri visus įtraukė į žaidimus. Rudenėlis nustebino savo nematytu barškučiu. Mes, tėveliai, turėjome atspėti, kas jame barška. Ten buvo pupos.
Visi drauge su vaikučiais pašokome „Žalią pupą sodinau“. Rudenėlis tėveliams užminė mįslių apie daržoves.
Baigiantis popietei visi drauge su skruzdėlyte Dyte, Rudenėliu ir vaikučiais susėdome prie vaišių stalo, kurį paruošėm mes, tėveliai.
Norime pasidžiaugti ir padėkoti auklėtojoms Jūratei ir Eugenijai už meilę mūsų vaikams, už išmokintus eilėraštukus, daineles ir nuostabią popietę, praleistą drauge.
„Viščiukų“ grupės tėveliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto