Medikų prestižas – politikų rankose?

Socialiniuose tinkluose kilo didžiulės diskusijos dėl Mažeikių ligoninės teikiamų paslaugų kokybės. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Daugiau nei mėnesį socialiniuose tinkluose mažeikiškiai diskutuoja dėl VšĮ „Mažeikių ligoninė“ suteikiamų paslaugų. Čia išsakoma nemažai kritikos dėl neva netinkamo, nekompetentingo gydytojų darbo, jų elgesio tiek su pacientais, tiek su jų artimaisiais.
Daugiausiai negatyvių vertinimų susilaukė Vaikų ligų skyriaus vedėja Rita Lidžiūtė. Nusiskundimai pasiekė net ir rajono politikus, tačiau jie nesiėmė vertinti gydytojų kompetencijos ir etiškumo.
Pasak Tarybos sveikatos ir socialinių reikalų komiteto narių, tai privalo daryti specialistai ir atitinkamos institucijos.
Pati skyriaus vedėja kreipėsi į teisėsaugą.

Socialiniuose tinkluose vis plačiau kalbant apie netinkamą gydytojų darbą, Tarybos narė Lina Rimkienė ėmėsi iniciatyvos ir su keliais tėvais surašė prašymą „Dėl Mažeikių ligoninės teikiamų paslaugų kokybės“, kurį adresavo Savivaldybės merui, administracijos direktoriui bei Tarybos sveikatos ir socialinių reikalų komitetui. Prašyme kalbama apie Mažeikių ligoninės vaikų ligų skyriaus vedėjos R. Lidžiūtės darbą. Tėvai skundžiasi jos netinkamu, neetišku, nekorektišku ir nekompetentingu darbu. Prie prašymo pridėti tėvų pasisakymai ir mažųjų ligonių istorijos.
Tiek administracijos, tiek politikų L. Rimkienė prašo nustatyti, ar gydytoja R. Lidžiūtė yra pakankamai kompetentinga eiti Vaikų ligų skyriaus vedėjo pareigas. Taip pat prašoma užtikrinti, kad Vaikų ligų skyriuje dirbtų ir jam vadovautų „tik kvalifikuoti ir tolerantiški gydytojai“.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Medikų prestižas – politikų rankose?”

 1. to Ačiū 2018-10-19 13:17 parašė:

  Nepykit, bet turbūt pavardes sumaišėt. Geresnės vaikų daktarės už Bielskytę turbūt visoj Lietuvoj nerasit. Gal kokį vieną kitą kartą ir tarteli griežtesnį žodį tėvams, bet kaip specelistė ji yra aukščiausio lygio. Tai yra žmogus, kuris priešingai nei daugelis daktarų turi labai stiprų loginį mąstymą, todėl sugeba, tiksliau diagnozuoti ir paskirti gydymą. Teko susidurti ir su kitais vaikų gydytojais, ne tik Mažeikiuose, tokios geros daktarės neteko sutikt.

 2. Linas parašė:

  jeigu atvirai nei viena nei kita komanda pasitikimejimo nebekelia , gal isrinkus atskirus zmones ir is opozicionireiu lyderes butu is ko pasimokyti , bent jau naglumo / uzsispyrimo .

 3. to Tenys po infarkto parašė:

  Ale tikras mužikas ir esi. Normalus žmogus svetima bėda, šiuo atveju liga, nesimėgautų.

 4. Tenys po infarkto parašė:

  O Mažeikiu meras Tenys po infarkto dabar. Tai Klaipėdoje gydėsi. Mazeikiu ligoninė jam per prasta. Ji tik mums mužikams.

 5. Pamastymas parašė:

  Ponia Lina Rimkienė yra viena ir eilinė iš 27 tarybos narių, todėl nereikia vaidinti pasaulio bambos. Visa jos kariauna sudaro trys konservatoriai: Kaktys, Auryla, Gricienė. Su tokia armija sunku bus ką nors laimėti.

 6. mazeikiskei parašė:

  Jei Rimkienė už ką nors ir kovoja, tai tik už savo interesus. Neturėkit iliuzijų, kad tai moteriai iš tikrųjų rūpi kas nors be jos pačios. Čia eilinis piaras prieš artėjančius mero rinkimus, kuriuose ji be abejo kels savo kandidatūrą :-)

 7. gerai ,kad atkreipiamas dėmesys į bolgai dirbančius, neetiškus medikus parašė:

  Lidžius, Lidžiūtė, sulaukus mėn.taloną pas specialistą ir atvykus-, priverstiniai kvietimai lankytis privačiose klinikose, nors tas pats gydytojas dirba ligoninėje ir galėtų atlikti procedūra ir t.t.. Turime geriausią ir brangiausią ausų aparatūrą regione, bet neturime tos srities gydytojo.?Kam pirko aparatą, kad ,,prichvatizuotų“po to ,ir jis atsidurtų privačiame gyd.kabinete?Sakom ,kad sunku specialistus išlaikyti?O kaip su jaunų specialistų pritraukimo į tokius kaimelius kaip pas mus programomis?Galų gale jauno specialisto studijų apmokėjimas už įsipareigojimą N metų atitirbti pas mus.Būdų daug, bet mūsų ,,proto bokštai“mato tik grėsmes.Matau įstaigos vadovo ir jį prižiūrinčios i-jos ,t.y. savivaldybės nekompetenciją.

 8. mazeikiske parašė:

  Nesuprantu ko jus Pacientai varot ant Rmkienes gerai kai atsiranda tokiu kaip ji ,kuri gali pakovot uz bejegius zmones.Turbut jums tai nepatinka

 9. Paciente parašė:

  Labai apmaudu kai L. Rimkiene bando tokiais budais politikuoti, pritraukti zmoniu demesi i save. Bus labai idomu kai ji papuls i aukstesnes pareigas ar taip pat „gins“ visus zmones ar nutils ir sedes kaip pele po sluota siltoje vietoje… Kaip moteris turinti aukstaji issilavinima elgiasi labai negraziai ir nepagarbiai… Geda uz tokius „politikus“.

 10. Ačiū parašė:

  Ačiū poniai Lnai nepabūgus ieškoti teisybės. Teko gūlėti ligoninėj tai siaubas, Lidžiūtės, elgesiu buvau šokiruota, taip pat teko susidurti su gyd. Bielskytes nekompetencija ir ištikus bėdai jos abėjingumas.. Lidžiūtė ir Bielskytė jos turi vaikų? Ne joms suprasti..

 11. Pacientas parašė:

  Kiek pykčio, neapykantos ir neadekvatumo turi tarybos narė Lina Rimkienė, kad gydytojų kompetenciją teikia spręsti rajono merui, administracijos direktoriui ir komitetui? Tokia politikės veika meta neigiamą šešėlį ant visų rajono medikų.
  Nuoširdžiai linkime gerbiamai vedėjai R.Lidžiutei ir visiems rajono gydytojams apginti savo garbę teisinėse institucijose. Neleiskite teršti Jūsų garbingos profesijos ir prarasti pasitikėjimą Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto