Medžiotojai išaiškino taikliausius šaulius

Komandos po apdovanojimų. Nuotr. iš draugijos archyvo

Po metų pertraukos mažeikiškiai medžiotojai vėl susirinko draugėn, kad išbandytų akies taiklumą, – Plungės rajono Vensvos šaudymo centro šaudykloje vyko Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos surengtos šaudymo varžybos.

Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugija jungia 13 medžiotojų būrelių, šaudymo varžybos vyko jau penktą kartą, norą dalyvauti išreiškė 11 komandų po keturis dalyvius.
Medžiotojai dėl draugijos įsteigtų prizų varžėsi tiek komandinėje, tiek asmeninėje įskaitoje keturiose šaudymo rungtyse.
Akies taiklumą dalyviai išbandė šaudydami į skraidančias lėkšteles (kiekvienas dalyvis šovė į 25), paleido penkis šūvius lygiavamzdžiu šautuvu iš 25 metrų atstumo į „bėgantį šerną“, dvi rungtys buvo skirtos šaudymui karabinu – iš šimto metrų nuo rankos į „stovintį šerną“ ir nuo lazdos – į „stirniną“.
Nors dažniausiai varžybose dalyvauja vyrai, šį kartą Bugenių medžiotojų būreliui atstovavo dvi moterys ir, pasak Mažeikių MŽD pirmininko Tado Janušausko, šauniai pasirodė, aplenkė ne vieną vyriškį.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto