Merginų komanda viršijo lūkesčius, vyrams užskaityti pralaimėjimai

Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos komandinėse stalo teniso aukščiausios lygos pirmenybėse rungtyniaujančių Mažeikių „Vijurko“ komandų rezultatai: vyrams be kovos užskaityti du pralaimėjimai, merginos džiaugėsi pergalėmis.
Pirmenybių turai vyko Kelmėje – merginos varžėsi šeštadienį, vyrai – sekmadienį. Paskutiniame pirmojo etapo susitikime merginų komanda, kuriai atstovavo Ramunė Tumėnienė, Simona Rimkevičiūtė ir Amelija Nicytė, rezultatu 5:3 privertė pasiduoti Šalčininkų „Sokol“ atstoves, o pirmajame ture, kuriame varžosi stipriausiųjų šešetukas, rezultatu 5:1 nugalėjo Akmenės SC stalo tenisininkes.
Kitą dieną turėjo varžytis vyrų ekipos, tačiau du pagrindiniai „Vijurko“ žaidėjai dėl ligos negalėjo žaisti, todėl mūsų ekipai įrašyti pralaimėjimai be žaidimo prieš Vilniaus ir Kelmės ekipas. Dėl to iš pirmos vietos mažeikiškiai nukrito į trečią.
„Nustebino merginos, kurios pakilo į ketvirtą vietą ir turi gerų galimybių joje įsitvirtinti bei kovoti dėl medalių. Mūsų tikslas šiais metais buvo tik išsilaikyti stipriausių komandų dvyliktuke. Apmaudu dėl vyrų komandos: nė vienoje sporto šakoje tikriausiai nėra taip, kad dėl ligos nebūtų galima nukelti susitikimų į vėlesnį laiką. Organizatoriai neatsižvelgė į mūsų problemas, todėl dabar teks bandyti atkovoti prarastas pozicijas“, – situaciją komentavo „Vijurko“ treneris Raimondas Jackevičius.
Kitas pirmenybių turas vyks kovo 12–13 d.

3 Atsakymai į “Merginų komanda viršijo lūkesčius, vyrams užskaityti pralaimėjimai”

 1. marius parašė:

  Ramunė Tumėnienė ir yra Armonaitė, šaunuolė kad vėl iš Barselonos grįžo į Lietuvą, ji žvaigždė, bus rezultatų

 2. Norge parašė:

  Turbūt noru gyventi ne iš tėvų kišenės.
  O vienam laimėti prieš pilną komandą, sudėtinga, ne?

 3. Vijurkas parašė:

  Dėl ligos ? O tas kur Norvegijoj dirba kuo susirgęs ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto