Metų geradare tapusi mažeikiškė jaučiasi laiminga, galėdama padėti

Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos „Caritas“ vadovei Virginijai Valko atiteko nominacija „2016 metų geradaris“. Asmeninio archyvo nuotr.

Tarp Vasario 16-ąją pagerbtų mažeikiškių – ir Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos „Caritas“ vadovė Virginija Valko. Jai atiteko nominacija „2016 metų geradaris“.
Visus darbus su atsidavimu atliekanti moteris sako propaguojanti žmogiškąsias, krikščioniškąsias vertybes. Negailėdama laiko ji savanoriauja Socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centre, daug dėmesio skirdama socialinės rizikos šeimų vaikams.

Iš Telšių rajono kilusi V. Valko teigia, jog šis įvertinimas glaudžiai susijęs su jos veikla „Caritas“ organizacijoje, kuriai moteris skiria beveik visą savo laisvalaikį. Moteris vadovaujasi šventosios Teresės žodžiais: „Tai, ką galiu padaryti aš, to negali padaryti tu. Ką gali padaryti tu, to negaliu aš. Bet kartu mes galime padaryti dėl Dievo kažką tikrai gražaus“.
Šie žodžiai Virginijai padeda jaustis geriau, būti stipresnei.
„Aš jaučiu, kad mane kažkas supa, – tai ne aš viena, o šalia manęs esantys geri žmonės. Ir visi stengiamės padaryti kuo daugiau gerų darbų“, – kalbėjo moteris.
Pagal specialybę Virginija – buhalterė. Baigusi Klaipėdos žemės ūkio mokyklą, moteris atvyko dirbti į tuometę Naftos perdirbimo gamyklą, vėliau įsidarbino Muzikos mokykloje, o kai kūrėsi Choreografijos mokykla, pradėjo dirbti joje. Ir taip jau 27-erius metus ten rūpinasi ūkio dalimi, atlieka administratorės funkcijas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Metų geradare tapusi mažeikiškė jaučiasi laiminga, galėdama padėti”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    MUSIEK SAVO VAIKU NETUR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto