Miesto gatvėse nesaugu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Keturi rajono gyventojai, sumušti viešose vietose, kreipėsi į medikus. Du – jaunuolį ir moterį – teko išvežti į uostamiesčio gydymo įstaigas.

Išvežti gydyti į uostamiestį

Abu į Klaipėdos ligonines išvežti mažeikiškiai nukentėjo šeštadienį. Į mažeikiškius medikus kreipėsi 23-ejų metų vaikinas, kuris teigė, kad apie devintą valandą ryto nepažįstamas vyras jį sumušė J. Basanavičiaus gatvėje. Medikai nukentėjusiajam diagnozavo įvairių kūno vietų sumušimus bei žandikaulio lūžimą.
Apie trečią valandą po pietų į medikus kreipėsi neblaivi 36-erių metų moteris (jai nustatytas 1,11 promilės girtumas). Mažeikiškė teigė, kad apie pirmą valandą nakties mieste ją sumušė nepažįstami asmenys. Nukentėjusiajai nustatytas žandikaulio lūžis.
Šį mėnesį tai pirmieji ikiteisminiai tyrimai, susiję su nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Sausį ir kovą buvo užfiksuotos 9 tokios nusikalstamos veikos.

Dažniausiai nukenčia girti

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl ketvirtadienio vakarą Sedos gatvėje sumušto 69-erių metų mažeikiškio. Nuo nepažįstamo vyriškio nukentėjęs žmogus gydomas Mažeikių ligoninėje.
25-erių metų mažeikiškis nuo chuliganų nukentėjo Žemaitijos gatvėje – sekmadienį, apie pusę aštuonių vakaro, jį sumušė nepažįstamų asmenų grupė.
Sumušimų aplinkybes aiškinasi mažeikiškiai policijos pareigūnai, pradėję ikiteisminius tyrimus.
„Tokias nusikalstamas veikas sunku tirti vien dėl to, kad nukentėjusieji dažniausiai būna neblaivūs ir net negali paaiškinti, kur tiksliai juos sumušė, kiek buvo užpuolikų, apibūdinti kitas įvykio aplinkybes.
Patarimas vienas – jeigu jau paragavai alkoholio, kvieskis taksi. Tada saugiai pasieksi namus“, – kalbėjo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

3 Atsakymai į “Miesto gatvėse nesaugu”

  1. AGA parašė:

    pavarde to besikabinejancio viesint reikia, o dabar vaizduoja gaidukus

  2. Jo parašė:

    Pas jus ten vienas yra labai kitetas megstantis prie vairuotoju is oro kabinetis. Gal jus geriau ji pasiuskit i gatves o ne zmonem taksa siulykit..

  3. o ką veikia parašė:

    melicija tik bilijardą po stalu žaidžia ir daugiau nieko nmeveikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto