Miesto sankryžoje partrenkta mažametė

Automobilis Sedos gatvėje kliudė ir partrenkė per perėją ėjusią mergaitę. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienio rytą vienoje pagrindinių miesto sankryžų įvyko avarija, kurios metu buvo partrenkta mergaitė. Medikai diagnozavo kojos sumušimą.

Nustatytas kojos sumušimas

Antradienį prieš aštuntą valandą ryto Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžoje įvyko avarija. Automobilis „Ford Mondeo“ Sedos gatvėje kliudė ir partrenkė per perėją ėjusią mergaitę. Vairuotoja tikino prieš sankryžą automobilį pristabdžiusi, bet tuo metu mergaitė staiga išbėgusi į gatvę.
Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos ir medikų ekipažai. Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajai buvo nustatytas kojos sumušimas, daugiau sužalojimų nediagnozuota. Mergaitė ir jos artimieji pretenzijų vairuotojai neturėjo, avarija nebus forminama, vairuotojai teks atsakyti tik už pėsčiosios nepraleidimą sankryžoje.
Patrulių būrio vadas Nerijus Gurauskas ragina vairuotojus, net ir įvykus nedideliam kontaktui su pėsčiuoju, ypač su vaiku, sustoti ir iškviesti į avarijos vietą policijos pareigūnus. Būna, kad tik po kurio laiko namuose vaikui pasidaro bloga, jis vežamas į ligoninę, ir tada paaiškėja, jog tai avarijos pasekmės.
„Tada ieškoma avariją sukėlusio vairuotojo ir šiam priskiriamas sunkus pažeidimas – pasišalinimas iš avarijos vietos. Tuo tarpu atvykę į avarijos vietą pareigūnai apklausia visus jos dalyvius, paima paaiškinimus ir viskas sprendžiama teisiniu keliu“, – informavo pareigūnas.

6 Atsakymai į “Miesto sankryžoje partrenkta mažametė”

 1. ruta parašė:

  Toj sankrižoje turi greitai eiti,jei lėčiau nespėsi.Manau trumpai dega žalias signalas.

 2. Vairuotoja ir pėsčioji parašė:

  Kadangi esu ir vairuotoja ir pėsčioji, tai galiu pasakyti, kad atidumo, atsargumo ir pagarbos vieni kitų atžvilgiu trūksta ir vairuotojams, ir pėstiesiems. Pėstieji nereguliuojamose sankryžose lenda tiesiog po ratais (žinoma ne visi), dažniausiai prabangių auomobilių vairuotojai irgi nesiteikia praleisti kai vaikas laukia prie perėjos. O tyčia prieš atvažiuojančią mašiną išlekiančius vaikus mūsų mieste vairuodama pati vos neužkliudžiau. Tuo metu susierzinau ir tiek, bet tikriausiai su jais reikėjo kitaip elgtis, gal nuvesti į policiją? Būkime atidūs: ir vairuotojai, ir pėstieji.

 3. Maciusi parašė:

  vaikas baiginėjo eit per perėją degant žaliam šviesoforo signalui

 4. Audrius parašė:

  vaikai yra tokie zmogeliukai, kaip esu pastebejes nera masinu stovi laukia, parvaziuoja masina tada staigiai bega per kelia. neginu nei kaltininko nei nukeltejusio.

 5. nemates, bet vairuojantis parašė:

  Siaip sioje sankryzoje visuose isvaziavimuose yra pesciuju pereja, ir ten reikia praleist pesciuosius, o ne pristabdyti… nebent mergaite bego per raudona sviesa. taip kad reik atsargiau vairuoti mieli tautieciai ir nebus tokiu situaciju… BUKITE BUDRUS KELYJE

 6. Maciusi parašė:

  „Vairuotoja tikino prieš sankryžą automobilį pristabdžiusi, bet tuo metu mergaitė staiga išbėgusi į gatvę.“ Ką čia rašot vėjus…. Mergaitė jau baiginėjo gatvę pereiti. Duok Dieve, kad tik sumusimais atsipirko, bet skrido mergaite ganėtinai aukštai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto