Mintį atidaryti vaikų studiją padiktavo motinystė

Autorės nuotr.

Iš Mažeikių kilusi ir jau dešimt metų Klaipėdoje gyvenanti Simona Freimontaitė gimtajame mieste įkūrė vaikų ugdymo ir laisvalaikio studiją.
Su kraštiete kalbėjomės apie motinystės ir meninio polėkio įkvėptą verslą, tėvų ir vaikų santykius bei daugelį kitų dalykų.

Simona, kalbėdama apie savo verslą, pasakojo, kad visa iki šiol įgyta patirtis jai labai praverčia. Ir visas buvusias pamokas, net jeigu jos buvo nemalonios, moteris priima kaip galimybę sužinoti, patirti, o patyrus neigiamos patirties daugiau nekartoti.
„Iš tiesų sergu meno liga ir visą laiką norėjau būti arti estetikos bei grožio. Taigi, galima sakyti, jog idėją plėtoti veiklą, susijusią su vaikų ugdymu, padiktavo ir motinystė. Na, o mano polinkis į menus leidžia išradingai organizuoti vaikų gimtadienius. Turiu jaunesnįjį brolį, tad kasmet spręsdavome dilemą, kur originaliai ir turiningai sutikti jo gimtadienius. Taigi ir kilo idėja vaikų gimtadienius rengti studijoje. Norisi, kad vaikai ne tik pašėltų, kaip yra įpratę, bet ir kažką išmoktų ir turėtų ką prisiminti apie šventę. Be to, nesinori apsiriboti vien tik savo veikla, norisi pasidalyti žiniomis, įgytomis po to, kai tapau mama“, – pasakojo idėjų ir puikios nuotaikos nestokojanti Simona.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto