Mirė Seimo narys Justinas Karosas

J. Karosas po sunkios ligos mirė naktį į trečiadienį. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Naktį į trečiadienį po sunkios ligos mirė Seimo narys socialdemokratas Justinas Karosas.

Didelis darbų palikimas

Justinas Karosas gimė 1937 m. rugsėjo 7 d. tuometinio Lazdijų rajono Sangrūdos kaime, valstiečių šeimoje. Baigęs Sangrūdos vidurinę mokyklą, studijavo Vilniaus universitete ir įgijo lietuvių kalbos ir literatūros specialybę.
Nuo 1963 m. dirbo Vilniaus universiteto Filosofijos katedroje, studijavo Vilniaus universiteto Filosofijos katedros aspirantūroje. Vėliau metus stažavo Vienos universitete (Austrija). 1981 m. jam paskirta A. von Humboldto fondo stipendija, kuria naudodamasis studijavo filosofiją Frankfurto prie Maino bei Gieseno universitetuose.
Apgynė filosofijos mokslų kandidato (daktaro) bei habilituoto humanitarinių mokslų daktaro disertacijas. Nuo 2000 m. J. Karosui suteiktas profesoriaus vardas. Iki 1992 m. dirbo Vilniaus universitete, kelerius metus buvo Filosofijos fakulteto dekanas.

Prezidentė pareiškė užuojautą

J. Karosas Lietuvos Respublikos Seime nepertraukiamai dirbo net 5 kadencijas – nuo 1992 m.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl ilgamečio Seimo nario mirties.
„Netekome išmintingo, atsakingo ir diplomatiško politiko, kuris Lietuvai dirbo daugelį metų. Jo indėlis į užsienio politiką ir sugebėjimas ieškoti valstybinio sutarimo svariai pasitarnavo mūsų šaliai. Nuoširdžiai užjaučiu Justino Karoso šeimą, artimuosius ir bendražygius“, – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

5 Atsakymai į “Mirė Seimo narys Justinas Karosas”

 1. reiketu parašė:

  …idejot nuotrauka, paskaitem, pagedejom, —-kokiu tikslu ta nuotrauka ikele laikot savaitem? kam? nebeturit naujienu?

 2. Jorė parašė:

  Dėl Dievo meilės išimkite šią informaciją. Leiskite žmogui ilsėtis ramybėje.

 3. aaa parašė:

  baisus įvykis dėl manęs jie visi tegu išmiršta.

 4. nemaciau parašė:

  ko is tokio aroganto galejai pasimokyti? Nebent kaip parduoti savuosius ir Tevyne bei niekinti eilinius piliecius, nesutinkancius su komuniagu nuomone

 5. Regina parašė:

  Išeina iš gyvenimo politikos ąžuolai. Iš ko be pasimokys naujai ateinantys? Tebūnie nuoširdi atmintis išėjusiems ir te įgauna proto ateinantys mokytis iš jų tolerancijos, pagarbos ir sąžiningumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto