Mišiose pagerbtas Mažeikių parapijos klebonas

Parapijos klebono Zenono Degučio jubuliejaus proga į neeilines Mišias suvažiavo daug dvasininkų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=179 template=caption]Šeštadienį, liepos 21-ąją, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos neeilinės Mišios: šįkart mažeikiškiai ir svečiai meldėsi už savo ilgametį ganytoją, parapijos kleboną, Mažeikių dekaną Zenoną Degutį, kuriam šv. Mišių dieną suėjo 60 metų.
Jubiliatą pagerbė ir šv. Mišioms vadovavo Telšių vyskupas Linas Vodopjanovas. Mišiose dalyvavo dar dešimt kunigų, iš įvairių šalies parapijų.
Vyskupas pastebėjo, kad bažnyčią pastatyti gal ir nėra sunku, bet kur kas sunkiau padaryti, kad ji būtų gyva: mūsų klebonas pasistengė, kad ji tokia ir taptų  – pilna tikinčiųjų, besimeldžiančių už save ir artimuosius.
Dekanas Z. Degutis dėkojo visiems, atėjusiems palaikyti ir pagerbti sukaktuvių proga, o tokių žmonių buvo daug.
Tarp sveikintojų buvo ir „Draugystės“ choras bei operos dainininkas  Vladimiras Prudnikovas, atlikę keletą savo kūrinių.

8 Atsakymai į “Mišiose pagerbtas Mažeikių parapijos klebonas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Didziule pagarba Mazeikiu Klebonui Z.Deguciui. Tegul Jums niekada nepritruksta sveikatos ir stiprybes.

 2. Kazymėras parašė:

  Na ir kokia čia šventė pagerbti žmogų, turėjusį tikrai nemažą potencialą, tačiau iššvaisčiusį savo gyvenimą sektantiškiems plepalams ir apeigoms. Pažvelkite, dar kiek šalia jo stovi iššvaistytų gyvenimu. Nieko čia džiaugsmingo, gerbiamieji. Visiškai nieko. K.

 3. vasara parašė:

  Apkartino gyvenima tas jubiliejus…. Tikriausiai tas jusu gyvenimas jau ir taip kartus ir be to jubiliejaus:) Nebukit tokie pikti ,zmogaus visas gyvenimas yra laukimas:)

 4. o parašė:

  aš galvoju kad šį šeštadienį kai kam ir apkartino gyvenimą tas jubiliejus,jei jau žinojo kad švęs tai kodėl buvo krikštynos vestuvės,, o laikas buvo visiems paskirtas,bet deja reikėjo ilgai laukti ,ir ne viską galėjo padaryti kaip buvo suplanuota

 5. Pompa parašė:

  Gerbkime vieni kitus, pabandykime bendrauti be užgauliojimų, o jeigu komentarai buvo informatyvūs o ne užgauliojantys, trinti jų nereikia. Taip kaip nereikia žpompuoti įvykį, nes galima perspausti.

 6. Antanas parašė:

  Z.Degutis turi pamokslininko dovaną – sugeba nuostabiai pakalbėti – paprastai, suprantamai, bet ne prastai. Geriausi Jam linkėjimai.

 7. Beatrycia parašė:

  Noreciau suzinot kodel kas nepatinka ta istrinat? Tada kam reikia is viso tu komentaru jei nera zodzio laisves? O gal jus ko bijot, gyvenat sovietmecio laikais. Juokingi esat, kam tas zaidimas, taip galu gale ir parasykit ne Tavo komentaras, o tik geri komentarai. Nu ir kvailiui bus aisku. :)

 8. roma parašė:

  nuosirdziausi sveikinimai musu labai gerbiamam ir mylimam Klebonui tai nuostabus Zmogus,kilnios sielos ir dusios,begalines ramybes,gerumo,jaukumo isikunijimas,mes didziuojames,kad musu parapijoje tokie nuostabus visi kunigai,nepaprastai geri prasmingi ju pamokslai.ACIU jums mielieji uz tai kad jus esate su mumis,savo parapijieciais,sveikatos,laimes ir stiprybes JUMS visiems ir didZIAUSIA JUMS PAGARBA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto