Mokiniai, dėkodami tėvams už gyvybę, ieškojo gerų žodžių

Artūro KURILAVIČIAUS nuotraukose: grupė Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokinių su padėkos už gyvybę tėvams laiškais.

Sekmadienį minima Pasaulinė gyvybės diena. Pagrindinis šios dienos minėjimo tikslas – gyvybės kultūros skleidimas, t.y. visuomenės skatinimas daugiau dėmesio skirti žmogaus gyvybės prasmei ir vertei. Kadangi gyvybė įvardijama kaip žmogaus gyvenimo tarpsnis nuo pat gimimo iki natūralios mirties, ją galima pavadinti paprasčiau – gyvenimu, kurio ištakos prasideda šeimoje.
Būtent todėl Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos penktų–dešimtų klasių mokiniai atsigręžė į gyvybės „lopšį“ – šeimą, dėkojo tėvams už suteiktą galimybę džiaugtis kiekviena savo galimybe ir džiugia akimirka.
J. Marcinkevičius sakė, jog žodžių būna visokių: vieni pakelia žmogaus galvą, kiti nulenkia. O prie kai kurių, kaip teigė poetas, žmonės miršta. Iš troškulio. Tad, kad numalšintų tėvų sielų geriems žodžiams „troškulį“, Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai ieškojo savo padėkos laiškams tinkamų žodžių. Tokių, kad pakeltų problemų išvargintas tėvų galvas, suteiktų pasididžiavimo savo vaikais.
Beveik du šimtai šiltų laiškų „iškeliavo“ į pačius svarbiausius – tėvų – namus su pačia svarbiausia misija – padėka už teisę gyventi.
Audrė Kristinaitytė-Mamedova, Irena Stančikienė, Senamiesčio pagrindinės mokyklos dorinio ugdymo mokytojos

One Reply to “Mokiniai, dėkodami tėvams už gyvybę, ieškojo gerų žodžių”

  1. Audrei parašė:

    O kodėl, miela Audre, Sodų pagrindinėje mokykloje tokio renginio nesurengėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto