Mokiniai įsteigė mokomąsias bendroves

Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis: (iš kairės) verslo konsultantas Egidijus Petrikas, Politechnikos mokyklos auklėtinės Vaida Rimkutė, Raimonda Liepaitė, Dainora Tenukaitė, mokytoja Vilma Ramanauskienė bei Rokas Ronkauskis ir Ivaras Lauraitis. Nuotraukos iš mokyklos archyvo

Mažeikių politechnikos mokykloje įkurtos trys mokinių mokomosios bendrovės.
Tokia bendrovė – unikali galimybė mokykloje įkurti ir įgyvendinti savo verslą, – įsitikinusi ekonomiką ir verslo pagrindus įstaigoje dėstanti vyriausioji mokytoja Vilma Ramanauskienė.

„Įkurdami trumpalaikę akcinę bendrovę ir ją valdydami, mokiniai įgyja verslo įgūdžių ir praktiškai pritaiko ekonomikos sąvokas. Dirbdami komandoje, mokiniai prisiims asmeninę atsakomybę už sprendimų priėmimą, įvertins savo gebėjimus,“ – pasakojo pedagogė.
V. Ramanauskienės manymu, mokyklos auklėtiniai įgis ne tik neįkainojamos patirties, bet ir vertingų pažinčių, susipažins su karjeros galimybėmis.
Politechnikos mokykloje įsteigtos trys mokinių mokomosios bendrovės užsiims skirtinga veikla. Roko Ronkauskio vadovaujama „Stalita“ gamins bei parduos originalius medienos gaminius. Ivaras Lauraitis vadovaus mokomajai bendrovei „Shine“, kuri užsiims interjero detalių, papuošalų, įvairių daiktų dekoravimu tamsoje šviečiančiais dažais.
„Gold Angels“ gamins bei parduos proginius žaisliukus, suvenyrus. Šiai bendrovei vadovauja Vaida Rimkutė.
Politechnikos mokyklos auklėtinių vadovaujamų bendrovių veiklą stebi ir prižiūri ekonomikos mokytoja V. Ramanauskienė bei verslo konsultantas, bendrovės „Juodasis gintaras“ direktorius Egidijus Petrikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto