Mokslo metus uždarė sportuodami

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį Mažeikių sporto mokykla surengė sporto šventę, kurią skyrė mokslo metų pabaigtinėms.

Sukvietė varžytis moksleivius

Joje buvo pakviesti dalyvauti visų rajono švietimo įstaigų moksleiviai, kurie jėgas galėjo išmėginti kroso estafetės, krepšinio trys prieš tris, futbolo, tinklinio bei kvadrato varžybose.
„Esant tokiam puikiam orui, nusprendėme, kad vaikai turi pajudėti ir tai geriausia daryti lauke. Todėl visos varžybos vyks lauko sąlygomis: bėgimas – trasoje aplink Juodpelkio tvenkinius, krepšinis – aikštelėje prie Pavasario pagrindinės mokyklos, futbolas – miesto centriniame stadione, tinklinis – miesto paplūdimio aikštelėje“, – apie šventę kalbėjo Sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius.
Be miesto mokyklų, pirmą kartą rengiamoje sporto šventėje varžėsi Viekšnių gimnazijos ir Ruzgų pagrindinės mokyklos atstovai.

Vaikai pagerbti medaliais

Krepšinio varžybose 5–6 klasių grupėje nugalėjo Sodų pagrindinės mokyklos moksleivių trijulė, 7–8 klasių varžybose triumfavo tos pačios mokyklos krepšininkai, o vyriausiųjų klasių grupėje nenugalima buvo Gabijos gimnazijos pirmoji komanda. Futbolo varžybose taip pat buvo varžomasi trijose amžiaus grupėse ir čia pirmąsias vietas pagal amžių iškovojo Pavasario pagrindinės, Sodų pagrindinės ir M. Račkausko gimnazijos pirmoji komandos.
Tinklinio varžybose, kur rungtyniavo tik vyresnių klasių moksleiviai, mergaičių grupėje nugalėjo Gabijos gimnazijos merginos, berniukų grupėje stipriausia buvo M. Račkausko gimnazijos ekipa. Kvadrato varžybose 1–4 klasių mišrių komandų grupėje nugalėjo Pavasario pagrindinės mokyklos ekipa, šios mokyklos berniukai pelnė pirmąją vietą ir 5–6 klasių moksleivių varžybose. Tuo tarpu šioje amžiaus grupėje tarp mergaičių pavasarietes aplenkė Sodų pagrindinės mokyklos komanda.
Kroso estafečių varžybose tarp 1–4 klasių lygių neturėjo Kalnėnų pagrindinės mokyklos komanda, abiejų vyresnių moksleivių amžiaus grupės estafečių rungtyse užtikrintai nugalėjo viekšniškiai.
Anot Sporto mokyklos vadovų, gausesniam dalyvavimui gal kiek pamaišė ir karštis, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad tai pirmą kartą rengiamos varžybos, jos pavyko. Jau atkreiptas dėmesys, kad tokį renginį reikia surengti gegužės pabaigoje bei į varžybas įtraukti svarsčių kilnojimą ar rankų lenkimą, nes tokias sporto šakas taip pat mėgsta moksleiviai.

4 Atsakymai į “Mokslo metus uždarė sportuodami”

 1. Nesąmonė parašė:

  Kvailas sumanymas kvailu laiku su kvailais organizatoriais.

 2. Tadas parašė:

  vaikams nuo saulės pasislėpti nėra kur. Iš vis ar galima vaikus aukoti dėl kažkokių tai užgaidų????

 3. Roma parašė:

  Gėda organizatoriams , kitą kartą pagalvokite apie tai,kad apdovanojimus turi gauti visi. Dar kartą-gėda jums

 4. žiūrovas parašė:

  Labai įdomu buvo stebėti šventę. Tačiau dar įdomiau skaityti šį straipsnį.Ši nuostabi šventė vyko šiandien , ketvirtadienį, o ne trečiadienį.Taip pat labai gaila , kad organizatoriai nesugebėjo suskaičiuoti dalyvaujančių vaikų skaičių tam tikrose rungtyse.Stebint apdovanojimus pirmų vietų nugalėtojams ne visiems buvo įteikti medaliai.Nejaugi taip nuskurdote, kad vienus vaikus pagerbėte, o kiti liko ant ledo(pritūko lėšų?).Manau, kad tokie moksleiviai turėtų kitais metais pagalvoti ar verta jiems dalyvauti, atstovauti mokyklas
  , jei jie neįvertinti.Šventė išties puiki, geras oras, bet organizatoriais abejojama.Nuoskaudas jaus kiekvienas.Juk tai tik vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto