Mokyklų darbininkai – verslo pagalbininkai?

Tikintis efektyvesnio šildymo, kai kuriose kaimo mokyklose prieš penkerius metus buvo įrengti biokatilai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Biokatilus turinčios švietimo įstaigos džiaugiasi palankia žiema, nes šį sezoną pasikeitus jų aptarnavimo tvarkai patalpų šildymas vadovams tapo papildomu rūpesčiu, nes iki šiol viskuo rūpinosi vienas operatorius.
Šios kadencijos valdžia ėmėsi naujovių, kurios ne itin džiugina tokias švietimo įstaigas.
Nors kurą atveža ir katilus prižiūri dvi skirtingos privačios įstaigos, laimėjusios konkursą, verslininkams padėti „prikimba“ ir iš biudžeto išlaikomi biudžetinių įstaigų darbininkai.

Temą redakcijai padiktavo į redakciją paskambinęs vienos švietimo įstaigos darbuotojas, nenorintis, kad jo pavardė būtų minima laikraštyje. Žmogus pasakojo apie sunkumus, susijusius su šio sezono šildymo naujovėmis. Jos palietė 12 įstaigų, kuriose įrengti biokatilai.
„Iki šiol viskuo rūpinosi viena katilus aptarnavusi įmonė: atveždavo kurą, katilus pakurdavo, juos prižiūrėdavo. Dabar kurą pristato viena įmonė, katilus prižiūri kita. Kas sugalvojo tokią nesąmonę? Kaip sakoma, kai dešimt auklių, vaikas be galvos“, – kalbėjo į redakciją paskambinęs vyras.
Didžiausia bėda pašnekovas įvardijo tai, kad į šį procesą įtraukiami ir mokyklos vadovai, darbininkai.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mokyklų darbininkai – verslo pagalbininkai?”

 1. rasa parašė:

  Pagaliau visi pradės taupyti „valdiškus“ pinigus ir atlyginimą užsidirbs, o ne užsedės.

 2. žinovas parašė:

  Pipiec…anonimas – mokyklos darbininkas įvardijo „sunkumus“,o tas sunkumas kartais įpilti granulių,kurios guli šalia šildymo katilo.Vedėjo vietoje sudaryčiau komisiją,kuri patikrintu ką tie mokyklos darbininkai veikia 8 darbo valandas per dieną,nes ten gi konvejerio kaip ir nėra.Šiemet net sniego nėra,kurį galimai pašluodavo.Sėdi šiltose patalpse,nosį krapšto ir skundžiasi neįveikiamais sunkumais.Mokyklos vadovai jug turi duoti darbo blyn už ką tada mokėti atlyginimą.

 3. vietinis parašė:

  jo…..va ka reiškia Santarvei netekti fotografo,nes nuotrauka keturių metų senumo…..tie mokinukai dabar aštuntokai

 4. nuomonė ne į temą ( pagal foto) parašė:

  Vargšė mokytoja,kuri neturi net kur striukės pasikabinti,kad tenka kabinti ant lentos. :(

  1. kiek galėjo būti tų nuosprendžių parašė:

   na tu ir nevykėlis…. net normalaus komentaro nesugebi parašyti… čia dauguma net nesupratot, ka daro jūsų nuostabioji valdžia… bet jums tik kad palot :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto