Moterį užpuolė ir apiplėšė vidury dienos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį Mažeikiuose du nepažįstami vyriškiai apiplėšė moterį. Vienas iš užpuolikų buvo gana greitai sulaikytas.

Vienas iš įtariamųjų – ne kartą teistas asmuo

Prie sunkių nusikaltimų priskiriamas plėšimas buvo įvykdytas trečiadienį, apie pusę dviejų, Naftininkų gatvėje, prie vadinamojo mažojo turgelio. Du vyrai sumušė 63-ejų metų lengvai apgirtusią moterį (jai buvo nustatytas 0,62 promilės girtumas) ir atėmė 400 eurų bei maišelį su maisto prekėmis.

Gana greitai buvo nustatytas vienas iš įtariamųjų šiuo plėšimu. Policija išsyk pradėjo paiešką ir apie pusę šešių vakaro pareigūnai plėšiką sulaikė M. Daukšos gatvėje. Vagystėmis iš prekybos vietų policijai gerai žinomas, ne kartą teistas 62-ejų metų vyriškis buvo uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Laisvės atėmimo bausmės – iki šešerių metų

Lapkritį tai jau antras tyrimas, susijęs su plėšimu. Lapkričio 1 d. ne kartą teisti 46-erių ir 60-ies metų neblaivūs įtariamieji sumušė ir apiplėšė 56-erių metų Bugenių apylinkės gyventoją. Abu plėšikai tą pačią dieną buvo sulaikyti policijos pareigūnų.

Iki lapkričio mūsų rajone buvo užregistruoti trys plėšimai.

Tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

2 Atsakymai į “Moterį užpuolė ir apiplėšė vidury dienos”

  1. Jeronimas parašė:

    o tai bobute girta viesoj vietoj baudos negavo? :)

    1. paprastas žmuogus parašė:

      o,ką,bobutėms gerti negalima? Iš savo uždirbtos pensijos.Niekam neužkliuvo.Tačiau tokiems šakalams kurie bobutes užpuldinėja,reikia duoti per galvas su betkuo,kas po ranka yra.Tikiuosi,kad bobutė nusipirks elektrošokerį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto