Moteris grasino iššokti pro langą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai dalyvavo dviejose gelbėjimo operacijose. Sekmadienį jiems pavyko padėti neadekvačiai besielgiančiai moteriai.

Sekmadienio vakarą rajono specialiosios tarnybos vyko prie Ventos gatvės devynaukščio gyvenamojo namo. Jo gyventoja iš devintojo aukšto buto pro langus mėtė įvairius buitinius daiktus, elgėsi neadekvačiai, grasino pati iššokti pro buto langą.

Kol kieme esantys pareigūnai kalbino ant buto palangės sėdinčią moterį, ugniagesiai gelbėtojai tyliai atrakino buto duris, pateko į patalpas, nutempė moterį nuo palangės ir perdavė medikams.

Šeštadienį, apie vienuoliktą valandą ryto, Mažeikių PGT ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Žemaitijos gatvės namą – kaimynė pranešė, kad šalia gyvenančiai moteriai galimai sutriko sveikata, ji negali atidaryti durų. Pro pirmo aukšto balkoną ugniagesiai gelbėtojai pateko į butą ir įleido medikus, po to padėjo sunegalavusią moterį išnešti iš namų ir įkelti į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto