Mūsų rajono ūkininkė sulaukė internautų simpatijų

Loreta Kuchalskienė. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Pasibaigė socialinio tinklo „Facebook“ ūkininkų bendruomenės „Ūkininkauti ne gėda“ TOP ūkininkės rinkimai.
Loreta Kuchalskienė iš Laižuvos seniūnijos Stumbrų kaimo vos per plauką netapo nugalėtoja – surinkusi per 4 tūkst. internautų balsų 26 metų ūkininkė liko antra.
Jauna moteris teigė sutikusi dalyvauti tokiuose rinkimuose, nes tai buvusi galimybė skleisti žinią, kad ūkininkauti ne gėda.

Domisi kitų patirtimi

Socialinio tinklo ūkininkų bendruomenė vienija per 20 tūkst. šalies ūkininkų, tarp jų yra ir Loreta.
„Puslapis sudomino jau vien savo pavadinimu. Žmonės siunčia nuotraukas ir dalijasi savo kasdieniais darbais, smagu pasidžiaugti kitais ūkininkais. Puslapis naudingas tuo, kad visi gali pasidalinti savo darbo rezultatais, paklausti patarimų ir gauti naudingų atsakymų iš žmonių, kurie užsiima ta pačia veikla“, – apie bendradarbiavimo būtinybę kalbėjo ūkininkė.
Pašnekovė teigė, jog domisi ir kitomis socialinėmis grupėmis, kurios susijusios su žemės ūkiu.

Sulaukė organizatorių siūlymo

L. Kuchalskienė sakė, kad dar prieš paskelbiant ūkininkių rinkimus buvo nusiuntusi savo nuotrauką į „Ūkininkauti ne gėda“ puslapį. Nuotrauka sulaukė susidomėjimo, surinko daug „patinka“ paspaudimų. Konkurso organizatoriai parašė Loretai ir pasiūlė dalyvauti konkurse.
„Tai buvo pirmas mano konkursas, kuriame esu dalyvavusi. Sutikau, nes jis mane sudomino. Galėjau būti savimi, su visais dalytis žinia, kad ūkininkauti ne gėda“, – kodėl organizatoriams pasakiusi „taip“, paaiškino jauna ūkininkė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto