Naftininkų gatvė vėl pasipuoš muzikantais

Populiariausias Gatvės muzikos dienų instrumentas - jaunimo itin pamėgta gitara. Jurgos Kasparavičiūtės nuotr.

Gegužės 19 dieną miesto gatvėse vėl aidės muzika: mažeikiškius pabendrauti, pasiklausyti muzikos, patiems pagroti pakvies ketvirtoji Gatvės muzikos diena.

Būtina registracija

Šio renginio organizatorius, entuziastas Egidijus Valantinavičius kviečia visus, bent kiek mokančius groti, čiupti instrumentą ir prisijungti prie Naftininkų gatvėje muzikuojančių žmonių. Šventė prasidės 12 valandą ir tęsis keturias valandas. Grojantys akustiniais instrumentais muzikuoti gali pradėti ir anksčiau: jie didelio triukšmo nekelia, tad aplinkiniams netrukdys.
Visus, ketinančius muzikuoti pavieniui ar grupėmis, organizatoriai kviečia registruotis iš anksto ir nelaukti paskutinės dienos. Registracija reikalinga tam, kad būtų galima numatyti, kiek reikės šventinės atributikos, kaip atlikėjus išskirstyti gatvėje, kad jie netrukdytų vieni kitiems.
Skirtingai nei ankstesniais metais, šiemet šventės centras bus perkeltas ties Naftininkų gatvės 10-uoju namu, kur įsikūręs senasis „Fuji“ salonas. Šioje vietoje bus ir informacinis centras, stovės vadinamoji Berlyno siena, ant kurios mažeikiškiai galės palikti savo svajones ar pageidavimus apie miesto ateitį.
Mažieji miesto gyventojai spalvota kreida ant asfalto ar šaligatvio galės piešti Svajonių miestą.

Šventės finalas – būgnamušis

Naftininkų gatvėje veiks Muzikos teatras: čia bus galima pasiklausyti dainų, muzikos ir vaidybos sintezės.
Jau yra keletas kolektyvų, pasirengusių mažeikiškiams padėti pramokti šokių.
Muzikantai, kaip ir kasmet, mažeikiškių lauks prie pramogų centro „Boulingo takas“.
Įspūdingiausias, skambiausias šventės akimirkas, įdomiausią klipą kviečiami užfiksuoti fotografai ir operatoriai: jų taip pat laukia prizai.
Oficialioji šventės dalis ir šiemet užsibaigs kolektyviniu būgnamušiu: visi, kas turi kokį skambantį, tarškantį ar bumbsintį daiktą, nepalikite jo namuose, ir įsitikinsite, kad jis gali prisidėti prie muzikos kūrimo.
„Tad jei esi kūrybingas, moki dainuoti, šokti, groti ar tiesiog nori gerai praleisti laiką su draugais, gegužės 19 dieną prisijunk prie mūsų ir įrodyk, kad nedidelis miestas gali skambėti garsiai!“ – kviečia E. Valantinavičius.
Registracija ir kita informacija apie Gatvės muzikos dieną teikiama interneto puslapyje: www.gmdmazeikiai.lt

 

One Reply to “Naftininkų gatvė vėl pasipuoš muzikantais”

  1. Prašymas parašė:

    Valio, nors šiek tiek gyvybės mieste pamatysim. Jaunieji muzikantai, parodykit, kokie šaunūs, drąsūs ir kūrybingi esat. Tik prašyčiau nenusiaubti ir nenutrypti vargingų žalių plotų. Laukiam jūsų pasirodymų. Drąsos jums ir gražių įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto