„Naftos kelias“ – dovana Mažeikiams ir mažeikiškiams

Nuotr. iš „AB „ORLEN Lietuva“ archyvo

AB „ORLEN Lietuva“ kartu su Mažeikių muziejumi kviečia mažeikiškius pažymėti Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos pasirašytos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties 30-metį bei muziejuje atidaryti nuolatinę interaktyvią ekspoziciją „Naftos kelias“.

„AB „ORLEN Lietuva“ lėšomis kelerius metus kurta muziejaus ekspozicija – unikali. Kitos tokios nerasite nei Baltijos šalyse, nei kaimyninėje Lenkijoje, kur taip pat, kaip Lietuvoje, perdirbama nafta. Vienoje vaizdingiausių Mažeikių muziejaus salių – visa istorija apie naftos gavybą, perdirbimą, produktų logistiką ir šio energijos šaltinio panaudojimą ateityje. Čia lankytojai turės galimybę pamatyti, kaip iš paukščio skrydžio atrodo daugiau nei tūkstančio hektarų plote įsikūrusi gamykla, bei sužinoti, kaip, statant šį pramonės gigantą, lygiagrečiai augo ir naftininkų miesto vardą pelnę Mažeikiai“, – teigiama bendrovės pranešime.

Paroda pritaikyta visų amžiaus grupių lankytojams. Mažiausieji muziejuje galės smagiai stebėti naftos lašo kelionę vamzdynu, vyresnieji – liesti, uosti ir spėlioti, kokie produktai ir daiktai gali būti pagaminti iš naftos. Interaktyvi paroda pritaikyta neįgaliesiems, įrengtos Brailio rašto lentelės, sudaryta galimybė visus eksponatus ir vaizdo turinį pažinti sėdint neįgaliojo vežimėlyje.

Ekspozicijos „Naftos kelias“ atidarymas Mažeikių muziejuje vyks rytoj, balandžio 26 d., 13 val.

6 Atsakymai į “„Naftos kelias“ – dovana Mažeikiams ir mažeikiškiams”

 1. Zigmas parašė:

  Manau tai žmonių apgavystės kad menkas pelnas visada juodasis auksas buvo vertybė dabar išnaudojimas darbo jėgos nes klesti kitos įmonės Lenkijos.Zigmas😄

  1. xaxa parašė:

   Durnas tu Zigmai:))

 2. naftos verslas auginasi vergus už tūkstantį eur į rankas parašė:

  su reikalaviamis 2 užsienio kalbos, analitinis darbas arba inžinieriaus išsilavinimas. Kiek nepatogumų ir sveikatos sutrikimų mums? Truputis aiškumo. Net nemokamą ,paskutinį šeštadienį Mažeikių ale muziejus surenka net 30 lankytojų. Palinkėčiau jiems verslauti ant savęs ir iš savo pajamų.

  1. Kostas parašė:

   Jei kliūva muziejus, tai gal ir bažnyčias kunigai su nuosavomis gaspadinėmis iš savo verslo remia?

   1. Naujiena? parašė:

    kai kurie ir vaikus savo išlaiko.

    1. Anonimas parašė:

     Kad ne kai kurie, o, manau, dauguma :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto