Namuose – penkta pergalė

Penktąją pergalę Lietuvos futbolo federacijos antros lygos čempionate savaitgalį miesto centriniame stadione šventė FK „Atmosfera“ – trečioje vietoje žengiantys mažeikiškiai rezultatu 4:1 įveikė turnyro autsaiderę Vilniaus FK „Viltis“.

Jau trečiąją rungtynių minutę už žaidimą ranka baudos aikštelėje į svečių vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo mūsų ekipos kapitonas Benas Anisas. Antras įvartis į vilniečių vartus krito dar po dešimties minučių, taikliu smūgiu pasižymėjo Egidijus Gritkus.

Po pertraukos vyko permaininga kova, kėlinio viduryje svečiai po vienuolikos metrų baudinio sušvelnino rezultatą, tačiau rungtynių pabaiga priklausė mažeikiškiams – likus žaisti penkioms minutėms, antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnė E. Gritkus, o tašką paskutinėmis rungtynių akimirkomis padėjo Rokas Lazdinauskas.

Po šios pergalės FK „Atmosfera“ ir toliau lieka su 16 taškų trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Šį savaitgalį jų laukia išvyka į Tauragę, kur mūsų ekipa susitiks su aštuntoje vietoje žengiančiu vietos „Tauru“.