Namuose pralaimėta lyderiams

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Priešpaskutinėse namų rungtynėse Lietuvos krepšinio lygoje pralaimėjimą patyrė „Mažeikių“ krepšininkai. Jie rezultatu 60:83 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.
Tik pirmajame kėlinyje skirtumas tarp šių dviejų ekipų buvo vienaženklis – jis pasibaigė rezultatu 26:20 svečių naudai.
Antrajame kėlinyje vilniečiai spurtavo ir jau nebeišleido iniciatyvos iš savo rankų – po šio kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 47:31, po trečiojo persvara jau siekė devyniolika taškų.
Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arvydas Gydra, pelnęs 14 taškų, 11 taškų įmetė Raimondas Danys.
Paskutinė kova namuose mūsų ekipos laukia šį antradienį su Panevėžio „Lietkabeliu“, kitas likusias trejas rungtynes mažeikiškiai žais išvykose (kada vyks rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu“, turėjo paaiškėti pirmadienį).
Norint išlikti Lietuvos krepšinio lygoje, mažeikiškiams reikia laimėti visas likusias rungtynes, nes sekmadienį „Prienai“ namuose vieno taško skirtumu įveikė Alytaus „Dzūkiją“ ir savo sąskaitoje jau turi septynias pergales, tuo tarpu „Mažeikiai“ – tris.