Naują verslininkų kartą ugdančioms mokykloms – padėkos

Autorės nuotr.

Antradienį į Mažeikių Merkelio Račkausko gimnaziją rinkosi mūsų rajono savivaldos, švietimo, verslo atstovai.

Nevyriausybinės organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) darbuotojų iniciatyva gimnazijoje įvyko padėkos renginys.

„Lietuvos Junior Achievement“ yra pirmoji Lietuvoje nevyriausybinė organizacija, 30 metų įgyvendinanti ekonominį švietimą ir verslumo ugdymą mokyklose, profesinio mokymo įstaigose ir aukštosiose mokyklose.

Skaičiuojama, kad minėtos organizacijos inicijuojamose ekonominio švietimo, verslumo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programose dalyvauja daugiau nei 400 mūsų šalies mokyklų, tarp kurių – ir mokyklos iš Mažeikių rajono.

Paprasčiau tariant, šias mokyklas lankantys jaunuoliai dar sėdėdami mokyklos suole turi galimybę praktiškai mokytis verslumo.

Antradienį vykusiame padėkos renginyje Sedos Vytauto Mačernio, Viekšnių, Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijų atstovams įteiktos LJA tinklo mokyklų lentelės, padėkota mokytojams, kurie jaunuolius moko ekonomikos bei verslumo, verslo įmonėms savo laiku patarimais ir pinigais prisidedančioms prie jaunosios kartos verslumo ugdymo.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto