Naujas Mažeikių TVIC etapas – įkurtuvės senamiestyje

Įėjimas į Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrą – iš Vasario 16-osios ir Respublikos gatvių pusės. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po ilgų bandymų Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrui (TVIC) surasti tinkamesnę buveinę nei Ventos gatvėje įstaigos darbuotojams, įkūrėjams, centro paslaugomis besinaudojantiems mažeikiškiams, keliautojams šiandien šventė – įkurtuvės naujoje vietoje.

Mažeikių TVIC įkurtas daugiau nei prieš 20 metų. Iki praėjusių metų pabaigos centro buveinė buvo Savivaldybei priklausančios „Oruvos“ gamyklos patalpos Ventos gatvėje. Ši vieta keliautojams ir turistams – ne itin patogi.

Prieš kelerius metus pradėta ieškoti galimybių šią miestą ir rajoną reprezentuojančią įstaigą perkelti į senamiestį.

Praėjusių metų spalį Savivaldybės taryba priėmė sprendimą – leido įstaigą perkelti į patalpas Vasario 16-osios gatvėje, vadinamąjį „Sodros“ pastatą.

Šiandien – įstaigos įsikūrimo naujoje vietoje šventė. TVIC lankytojai visą dieną bus vaišinami arbata, supažindinami su centro veikla ir istorija, numatyta ir kitokių staigmenų.

6 Atsakymai į “Naujas Mažeikių TVIC etapas – įkurtuvės senamiestyje”

 1. Juzis parašė:

  Pas Korbauskį visur tvarka,radot ka lyginti

  1. Anonimas parašė:

   Tai ir siūloma ponui baronui su juo pasikonsultuoti, kad ir Bugeniuose būtų tvarka ir nereiktų nuolat komentaruose zirzenti :-)

 2. Baron Münchhausen parašė:

  Tai gal dabar tas naujoje garbingoje vietoje įsikūręs Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras pasiūlys aplankyti ir akivaizdų bardaką Mažeikių apskrityje, tiksliau, už taiką visame pasaulyje kovojusio kolchozo rūmus ir jo kumetyną Bugeniuose: https://www.youtube.com/watch?v=AwS7zSiTt8A

  1. baronui parašė:

   Užknisai su tais savo Bugeniais. Dėl kolkozo reikalų kreipkis į Karbauskį.

   1. Baron Münchhausen von Bugenen parašė:

    Nenorėjau Jūsų užknisti, bet dūmelis tai rūksta kolchozo kumetyne, tiesa?

    1. Baronui parašė:

     Jums geriau žinoti kas jūsų kumetyne dedasi. Neturiu kompetencijos šiais klausimais, tad pasikartosiu – konsultuokitės su Karbauskiu. Jis kolhozų specialistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto