Naujos karatė veterano pergalės

Komandinėje rungtyje lietuviai nusileido Čekijos atstovams ir iškovojo trečią vietą. Vidmantas Butnorius – pirmas iš kairės. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, karatė veteranas Vidmantas Butnorius iš Europos šotokan karatė čempionato grįžo su dviem bronzos apdovanojimais.

});

Nusileido čempionams

Šotokan karatė stilių propaguojantys sportininkai rinkosi į Debreceną (Vengrija), kur vyko 13-asis SKDUN Europos karatė čempionatas ir 13-os SKDUN Europos karatė taurės varžybos.

Tarp tūkstančio sportininkų iš 20 šalių, kurie varžėsi vaikų, suaugusiųjų ir veteranų amžiaus grupėse, kovojo ir 12 mūsų šalies atstovų, tarp jų – mažeikiškis V. Butnorius.

Mažeikių karatė klubo „Vytis“ treneris kovų rungtyje (veteranų per 60-ies metų amžiaus grupėje, absoliučioje svorio kategorijoje) iškovojo trečią vietą. Lietuvos komanda, kuriai atstovavo mūsų miesto sportininkas, komandinėje veteranų per 40-ies metų amžiaus grupėje, absoliučioje svorio kategorijoje, taip pat pelnė...