Neįgaliesiems – dailės, žodžio ir muzikos terapija

Muzikinius kūrinius mokyklos bendruomenei dovanojo jaunosios kartos atstovas Justas Šervenikas bei jaunasis kolega Dovydas Kiauka.

[nggallery id=46 template=caption]Specialiojoje mokykloje įvyko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondo socialinio projekto „Pažink tikrąsias vertybes“ surengta valandėlė, pasakojanti apie dailininko ir kompozitoriaus gyvenimą ir kūrybą. Menų sintezės pagrindu neįgaliems ir sutrikusio intelekto vaikams pateikti dailės, muzikos ir meninio žodžio kūriniai.

M. K. Čiurlionio laiškus skaitė ir prisiminimais dalijosi Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės vaidmenį atlikusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bakalaurė, aktorė Irma Bagdonavičiūtė, Piotro Čaikovskio, Balio Dvariono, M. K. Čiurlionio bei Aleksandro Arutiuniano kūrinius atliko Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtinis, jaunasis pianistas Dovydas Kiauka, jaunosios kartos jo vyresnysis kolega Justas Šervenikas.
„Projektas, skirtas neįgaliesiems, sutrikusio intelekto vaikams, senelių namų globotiniams gimė maždaug prieš dešimtį metų, bet pastaraisiais metais mes labai daug eksperimentuojame ir pastebėjome, kad neįgaliems vaikams dailės, žodžio ir muzikos terapija, tas bendras vaizdas yra efektyvus ir juos veikiantis“, – „Santarvei“ paaiškino fondo meninės dalies vadovas Vytautas Paukštelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto