Neprigijusius ąžuolus V. Burbos gatvėje planuojama atsodinti pavasarį

Ąžuolai V. Burbos gatvėje pavasarį gali būti atsodinti trečią kartą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Gali būti, kad V. Burbos gatvėje medžiai „vaiduokliai“ – ąžuolai be gyvybės ženklų – stovės iki pavasario. Bus laukiama stebuklo ir tikimasi, kad po pusantrų metų merdėjimo su bundančia gamta atsigaus ir ąžuolai.
Dėl niekaip neprigyjančių medžių Savivaldybės specialistai nesuka galvos, nes želdinius, kad ir dešimt kartų, privalės atsodinti gatvės modernizavimo projektą įgyvendinęs rangovas.
Konkursą laimėjusi bendrovė taip pat nepatirs nuostolių – medžius atsodinti turėtų subrangovai. Beje, jiems tai daryti teks jau antrą kartą…

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Neprigijusius ąžuolus V. Burbos gatvėje planuojama atsodinti pavasarį”

  1. Iksius parašė:

    Beje, tai bus jau trečias sodinimas. Pirmieji neprigijo, antrieji neprigijo. Dovanokite, o tretieji gal irgi neprigis. Pinigus kažkaip juk reikia oficialiai pasiimti iš biudžeto.

  2. Burba parašė:

    Įdomu, ar mūsų savivaldybės klerkai būtų tokie ramūs, jei tokie kairiarankiai iš Š raidės uždėtų jiems namuose kiaurą stogą, ir kelis kartus jį remontuotų, ir nesuremontuotų? Irgi būtų galiojanti garantija, ir t.t.

  3. apas parašė:

    Nevykėliai „specialistai“ sodina,todėl daug medžių ne tik Mažeikiuose,bet ir visoje Lietuvoje tenka atsodinti po kelis kartus.Reikės atsodinti daug „įmportinių“ medžių ir Žemaitijos gatvėje,bei kitose vietose ir tai yra pinigų „plovimas“,nes mokama ne iš savo kišenės ir sodinami nevykėlių nelietuviški medžiai.Aš važinėdamas po miestą dviračiu daugiau kaip 60 metų visur matau daug betvarkės.Gaila,bet mūsų valdžia nemoka ūkiškai gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto