Netikrų pinigų „atkeliavo“ ir į kaimą

Policijos pareigūnai pažymi, kad, gavę grynuosius pinigus kaip grąžą arba pardavę daiktą, žmonės turėtų bent jau vizualiai apžiūrėti banknotus, o kilus įtarimų, juos patikrinti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Padirbti pinigai jau pasklido ir po rajoną: jų pastebėta Bugeniuose ir Purvėnuose.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

Šeštadienį į „Aibės“ parduotuvę Bugeniuose atėjo S. B. ir, išsirinkęs prekes, pateikė tris dešimties litų nominalo banknotus. Pro pardavėjos akis nepraslydo netikri pinigai.
Sekmadienio rytą pas purvėniškę į namus atėjo A. Ž. ir paprašė pakeisti dviejų šimtų litų banknotą. Tik iškeitusi pinigus į smulkesnes kupiūras, moteris pastebėjo, kad banknotas galimai padirbtas.
Abiem atvejais rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padirbtų pinigų paleidimo į apyvartą, už tai gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Pinigus apžiūrėti būtina

Padirbtų pinigų judėjimas mūsų rajone šiuo metu suaktyvėjęs: gegužės septintąją netikras penkiasdešimties litų banknotas pastebėtas prekybos centre, balandį vienas tokio pat nominalo padirbtas banknotas paimtas iš prekybos kiosko, kitas, tik dešimties litų vertės, priimtas iš klientės banke.
Policijos pareigūnai pažymi, kad, gavę grynuosius pinigus kaip grąžą arba pardavę daiktą, žmonės turėtų bent jau vizualiai apžiūrėti banknotus, o kilus įtarimų, juos patikrinti. Juolab kad aptiktos kupiūros nėra tobulai padirbtos.
Pareigūnai mano, kad prie to reikia įprasti, taip kaip esame įpratę parduotuvėse atidžiai apžiūrėti perkamą produktą.

One Reply to “Netikrų pinigų „atkeliavo“ ir į kaimą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Nauja „podpolna“ spaustuve musu rajone atsidare?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto