Netikslus konteinerių pakėlimų skaičius – klaida ar apgavystė?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prasidėjus pavasariui Mažeikių miesto ir rajono gyventojai pradėjo gauti sąskaitas už komunalinių atliekų išvežimą. Pernai įsigaliojus dvinarei mokėjimo sistemai, kai žmogus sumoka pastoviąją ir kintamąją rinkliavos dalį, priklausomą nuo šiukšlių konteinerių pakėlimo skaičiaus, kai kuriems gyventojams iškilo neaiškumų. Ne visiems suprantama naujoji mokėjimo tvarka.
Į jos spąstus pakliuvęs mažeikiškis pataria gyventojams gerai išsianalizuoti sąskaitas, kad netektų sumokėti ir už neatliktas paslaugas, kaip nutiko jam.

Į redakciją kreipėsi Vidmantas (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) ir sakė norintis pasidalyti savo istorija, kad kiti gyventojai nepatektų į tokią pačią situaciją.
Vyras pasakojo, kad, gavęs sąskaitą už komunalinių atliekų išvežimą, pastebėjo gerokai didesnes rinkliavos sumas, nei mokėdavo anksčiau. Norėdamas viską išsiaiškinti, jis kreipėsi į komunalinių atliekų vežėjus ir paprašė sąskaitos išklotinės, kuriose matytųsi, kiek kartų buvo atvažiavęs komunalinių atliekų surinkimo sunkvežimis ir kiek kartų buvo pakeltas jam priklausantis komunalinių atliekų konteineris.

Išklotinėse Vidmantas pastebėjo, kad yra užregistruoti buitinio atliekų konteinerio pakėlimai tomis dienomis, kai nei jo, nei žmonos nebuvo namuose ir niekas negalėjo komunalinių atliekų konteinerio išstumti prie kelio. Vadinasi, jie nebuvo ištuštinti.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Netikslus konteinerių pakėlimų skaičius – klaida ar apgavystė?”

 1. Darius parašė:

  ecoservice prirašinėja pakėlimų skaičių. Konteineris nebuvo tiek kartų išstumtas, kiek jie priskaičiavo. Ir piktybisškai išrašo neduoda.

 2. Rašo,kad ecoservis mažai gauna už paslaugas todėl sukčiauti neapsimoka parašė:

  O dėl abejotinų 2 EUR kovoja iki galo ,kol neirodai savo tiesą .Zmones ,nepasitikekite jais.

 3. liet24 parašė:

  tikrai nesažininga,apgaudineja žmonės

 4. G parašė:

  Kol žmonės nesukils, tol tvarkos nebus.

 5. As Pats parašė:

  Civilizuotame pasaulyje senai sugalvota, kad parduotuvėje nusiperki specialių juostelių kurias užklijuoji ant bako ir surinkėjai jas iškrato. Nėra juostelės, bako nejudina. Kas per pastovioji ir kintamoji rinkliavos dalis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto