„Niuansas“ šalies konkurse iškovojo prizines vietas

Mažeikiškiams jaunimo grupės šokėjams Palangoje vykusiame konkurse lygių nebuvo. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Mažeikiškių  paauglių ir jaunimo šokių kolektyvas „Niuansas“ šeštadienį dalyvavo Palangoje vykusiame kasmetiniame šalies šokių kolektyvų konkurse „Pajūrio vėjai“. „Niuansas“ skynė laurus: paauglių šokių grupė užėmė antrąją vietą, o jaunimas buvo nepralenkiamas.

Šiemet – sunkiau

Šis konkursas buvo įtrauktas į penktadienį vykusio šokių festivalio „Palangos ritmu 2012“ programą. Festivalyje pramoginių šokių kolektyvas „Niuansas“ su savo programa dalyvauja vos ne kasmet ir visuomet pasiekia itin gerų rezultatų.
Tačiau, pasak kolektyvo vadovės Jelenos Legenzovienės, šį kartą buvo sunkiau, nes į konkursą važiavo visiškai nauja jaunimo grupė. Tačiau „Niuanso“ kolektyvas neliko nepastebėtas ir neįvertintas.

Pelnytos garbingos vietos

Konkurso programoje buvo numatytos trys šokių kategorijos: šiuolaikinio, gatvės ir šou. Mažeikių jaunimo šokių grupė iš privalomos konkursui šokių kategorijos pašoko du šokius: „Pabirusios mintys“ (J. Legenzovienės choreografija) ir „Sielos pabudimas“ (choreografas Marijonas Stanilinas) ir pelnė I vietą.
Aštuoniolikos mažeikiškių paauglių grupė dalyvavo šou šokio kategorijos konkurse su „Žydų šokiu“ ir „Vasaros lietumi“ (choreografija J. Legenzovienės).  Kompetentinga komisija jai skyrė II vietą.
„Grįžome ne tik patenkinti rezultatais, bet ir pavargę… Tačiau labai laimingi, nes mano šokėjams be galo patiko mūsų tradicinis sezono užbaigimas prie jūros“, – „Santarvei“ pasakojo kolektyvo vadovė.

Paauglių amžiaus grupės pasirodymas. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto