Norinčius imtis verslo lietuvius tenka drąsinti

Andželika Rusteikienė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Penktadienio popietę Mažeikių Atviroje jaunimo erdvėje prasidės dvi dienas vyksiantis seminaras „Moksleivių socialiniai startuoliai – misija įmanoma“.
Jo vedėja – ekonomikos ir verslumo ugdymo organizacijos Lietuvos Junior Achievement vadovė, žinių radijo laidos „Pinigai ant medžių neauga“ vedėja Andželika Rusteikienė sako, kad didelė lietuvių – ir jaunų, ir suaugusių žmonių – bėda – baimė klysti.

Nevyriausybinė organizacija Lietuvos Junior Achievement mūsų šalyje veikia 26 metus ir yra ekonominio švietimo bei verslumo programų lyderė. Skaičiuojama, kad organizacijos programos kasmet pasiekia apie 20 tūkst. mokinių iš 350 šalies mokyklų. Mokinių finansinį, ekonominį raštingumą bei verslumą ugdo organizacijos apmokyti pedagogai.
Jaunimo ugdyme dalyvauja verslo lyderiai: konsultuoja, tampa mentoriais, suteikia praktikos galimybių. Be to, leisdavo ir tebeleidžia ekonomikos vadovėlius.
Organizacija ypač didžiuojasi verslumo ugdymo „Mokomųjų mokinių bendrovių“ programa, suteikiančia jaunimui galimybę įgyti realią verslo patirtį dar sėdint mokyklos suole.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto