Norintiems likti Mažeikių ligoninėje gydytojams – parama

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prieš porą metų Mažeikių rajono savivaldybės taryba patvirtino trūkstamos kvalifikacijos gydytojų skatinimo dirbti Mažeikių ligoninėje programą. Praėjusiame tarybos posėdyje ji šiek tiek papildyta – kad joje galėtų dalyvauti ir ne ilgiau kaip vienus metus ligoninėje visu krūviu dirbantis gydytojas ar gydytojų šeima.

Esminė programos nuostata – naujai įsidarbinančiam gydytojui arba dirbančiam ne ilgiau kaip metus skiriama 30 tūkst. eurų, gydytojų šeimai – 40 tūkst. eurų parama. Sutartį pasirašę medikai įsipareigotų dirbti įstaigoje ne trumpiau nei 7 metus, o jei nutrauktų sutartį anksčiau laiko, – turėtų grąžinti skatinimo priemonėms panaudotų lėšų procentinę dalį.
Programoje numatytos skatinimo priemonės yra taikomos, kai specialistas dirba visą darbo laiko normą, atlikdamas pagrindines pareigas.
Programos numatytą paramą galima panaudoti įsikūrimo išlaidoms kompensuoti: būstui, namui įsigyti, remontuoti ar rekonstruoti, buitinei technikai, baldams, namų apyvokos reikmenims, transporto priemonei iš autosalono įsigyti, rezidentūrai apmokėti paimtai paskolai kompensuoti.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Norintiems likti Mažeikių ligoninėje gydytojams – parama”

 1. kelias parašė:

  santarve kodel nerašot apie kontroles komiteto posedi apie Nagienes korupciją

 2. Erika parašė:

  Persiidirbę žmonės :))) ypač per karantiną Mažeikių šeimos daktarai pavargo kavą belakdami ir pletkindami.Ir dar jiems dėkoti ar algas kelti reik

 3. Anonimas parašė:

  preis tris savaites uzsiregistravau, jau trecia savaite laukiu pas daktara patekt, niekaip neiseina, matyt ten eiles pas juos dideles…

 4. Ne nu parašė:

  Mazeikiu izymiajai trijulei ce rojus didmiestyje tuoj tokius isspjautu lauk o mazeiliai tokiem tai rojus,jurkaus laikais tai isvesa pasaka ne gyvenimas buva,ane zenuon.

 5. Gers parašė:

  Kas čia norės pasilikti tam užkampyje?kur valdžiazmogiai visi gimines

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto