Nukentėjusieji nuo gaisro prašo pagalbos

Nuotr. iš Šerkšnėnų seniūnijos archyvo

Sekmadienį Žemalėje ugnis sunaikino gyvenamąjį namą su visu jame buvusiu turtu. Laimei, jame gyvenę žmonės spėjo išsigelbėti.
Nuo gaisro nukentėję žemališkiai prašo geros valios žmonių pagalbos.

Galima aukoti parduotuvėje

Gaisras kilo sekmadienio, balandžio 17 d., popietę – užsidegė Žemalėje, Sodelės gatvėje, esantis namas, kuriame gyveno keturių asmenų šeima.

Nuo greitai plintančios ugnies spėjo išsigelbėti tik šio namo gyventojai, tačiau visus jame buvusius baldus, namų apyvokos daiktus bei kitą turtą ji sunaikino.

Po šios nelaimės Paulius Pocevičius, Žemalės bendruomenės pirmininkas, „Santarvei“ pasakojo: „Gyveno tvarkinga šeima ir štai – didžiulė nelaimė. Apsilankiau jau kitą dieną po gaisro, aptarėme, kuo galime padėti. Jau atvežėme skalbimo mašiną, sutarėme, kad Žemalės parduotuvėje bet kuris geros valios žmogus nukentėjusiai šeimai galės paaukoti, kiek jam leidžia galimybės. Apie statybines medžiagas kol kas nekalbame – žmonės dar nėra nusprendę, ar atstatinės namą.“

Nuotr. iš Šerkšnėnų seniūnijos archyvo

Šerkšnėnų seniūnija informavo, kad kreipėsi į viešąją įstaigą „Būk su manimi“, kuri tokiais atvejais padeda ne pirmą kartą. Šeimai reikalingas čiužinys, nes sena mama po ligos nebesikelia iš lovos, būtinas ir šaldytuvas, viešoji įstaiga pasisiūlė surasti šiuos būtinus daiktus.

Namelis kritinės būklės

Šiuo metu nuo gaisro nukentėjusi šeima gyvena mažame namelyje, šalia gaisravietės.

„Tik neseniai name buvo atliktas remontas, iš mažojo namelio sunešti daiktai, supirkti nauji baldai. O tas namelis, kuriame jie dabar glaudžiasi, buvo kritinės būklės, jį planuota nugriauti. Dabar šeima sprendžia, ar statyti naują, nedidelį gyvenamąjį pastatą, ar bandyti įrengti gyvenamą plotą išlikusiame mūriniame ūkiniame pastate. Todėl ir negalime pasakyti, kokių statybinių medžiagų reikia“, – „Santarvei“ sakė nuo gaisro nukentėjusios šeimininkės dukterėčia Evelina.

Vis dar laukiama ugniagesių specialistų išvadų, kodėl kilo gaisras. Pasak žemališkių giminaitės, jie mano, kad ugnis galėjo įsiplieksti dėl krosnies, bet svarbiausia, kad žmonės spėjo išsigelbėti.

Prašo pagalbos

Nukentėjusieji nuo gaisro prašo padėti bet kokia pinigų suma ir paskelbė sąskaitos numerį AB Swedbank: LT397300010085706614; ALDONA ELŽBIETA POCIENĖ; paskirtis: parama nukentėjus nuo gaisro.

Ar šeimą jau pasiekė kokia nors finansinė parama iš geros valios žmonių, Evelina pasakyti kol kas negalėjo: sudegė visi dokumentai ir banko kortelė, gaisravietėje buvo rastas tik lapelis su sąskaitos numeriu. Ji ir buvo paskelbta viešojoje erdvėje. O prie sąskaitos duomenų prieiti kol kas, kol tvarkomi dokumentai, nėra galimybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto