Nukentėjusysis gydomas ligoninėje

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai tiria konflikto, kurio metu buvo sumuštas jiems gerai žinomas, ne kartą teistas mažeikiškis, aplinkybes.

Incidentas įvyko antradienį, po aštuntos valandos vakaro, Žemaitijos gatvėje, prie prekybos centro. Jo metu nukentėjo 33-ejų metų neblaivus (2,85 promilės girtumo) vyriškis. Pirminė pagalba jam buvo suteikta Regioninėje Mažeikių ligoninėje, po to nukentėjusysis išvežtas gydyti į Klaipėdos klinikas. 

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Įtariamiesiems, kurie šiuo metu nustatinėjami, gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Šiemet nusikalstamų veikų, kai dėl incidentų viešose vietose nesunkiai sutrikdoma žmogaus sveikata, mūsų rajone pagausėjo – per dešimt mėnesių jų užregistruota 12, pernai – trys.

3 Atsakymai į “Nukentėjusysis gydomas ligoninėje”

  1. Viltė parašė:

    Tikrai, kad įdomu, kai į Klaipėdos klinikas vežama dėl ,,nesunkaus sveikatos sutrikdymo“, o kai žmogų kuo skubiau būtina ten nuvežti, tai kartais pačiam pacientui (jeigu dar sveikatos būklė leidžia!) ar jo artimiesiems tenka nemažai pastangų ir kantrybės ,,įdėti“…

  2. Adelė parašė:

    Kai nesunkus sveikatos sutrikdymas, veža į Klaipėdą, o kai sunkus, grūda į Šiaulius.

  3. Kaip suprasti parašė:

    Nesunkus sveikatos sutrikdymas-išvežtas gydytis į Klaipėdos klinikas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto