Nuo atsakomybės pasislėpusio mažeikiškio laukia teismas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje policijai jau iš anksčiau žinomas mažeikiškis yra kaltinamas pagrobęs prabangų automobilį ir neteisėtai disponavęs elektroninėmis mokėjimo priemonėmis. 

});

Vagis nuvažiavo netoli

Vagystė buvo įvykdyta dar 2020 m., paskutinėmis mėnesio dienomis. Tuomet buvo pastebėta, kad iš Laisvės gatvėje esančios nesaugomos automobilių aikštelės pagrobtas mūsų rajono bendrovei priklausęs šešerių metų automobilis BMW X5 40 Xdrive. Jo paieška truko apie dvi valandas – mašina buvo rasta Telšių rajone, Varnių seniūnijoje esančiame Vilko miške.

Automobilis buvo įvertintas 35 000 eurų, draustas kasko draudimu, jame sumontuota palydovinė apsaugos sistema „Sherloc“.

Kaip informavo prokuratūra, kaltinamasis – 34-erių metų mažeikiškis – automobilio vagystę kruopščiai planavo, jis iš anksto pasiruošė automobilio raktą bei palydovinės apsaugos sistemos signalą blokuojantį slopintuvą.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto