Nuo Reivyčių iki Leckavos kitąmet važiuosime asfaltu?

Kada prasidės ir baigsis asfaltavimo darbai, kol kas nežinoma. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Susisiekimo ministerija pritarė dėl kelio Reivyčiai–Leckava asfaltavimo, tačiau neskyrė lėšų žiedinei sankryžai mieste bei kelioms gatvėms gyvenvietėse.

Gautas ministerijos pritarimas

Susisiekimo viceministras Rimvydas Valatka rajono Savivaldybės vadovus informavo, kad šių metų planuojamų įgyvendinti objektų sąraše numatytas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Reivyčiai–Leckava asfaltavimas. Rašte informuojama, kad iki šių metų liepos mėnesio planuojama gauti leidimą statyti ir skelbti šio kelio ruožo (nuo antrojo iki aštuntojo kilometro) asfaltavimo darbų konkursą.
„Bus išasfaltuotas visas kelias – nuo ten, kur už Reivyčių baigiasi asfaltas, iki ten, kur Leckavoje prasideda. Pagal anksčiau tvirtintus planus, šis kelias turėjo būti išasfaltuotas dar praėjusiais metais, tačiau dėl lėšų trūkumo projektas buvo sustabdytas“, – informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Leidimą rekonstruoti gaus ir konkursus rangovams skelbs valstybės įmonė „Telšių regiono keliai“, kada prasidės ir baigsis asfaltavimo darbai, kol kas nežinoma.
Pasak A. Žiulpos, pirmoje vietoje po šių darbų – kelio Židikai–Pikeliai asfaltavimas.

Lėšos – ne visiems projektams

Rajono Savivaldybė taip pat gavo tikslinių lėšų dviem objektams mūsų rajone, iš viso skirta 401 tūkst. litų.
„200 tūkstančių litų skirta užbaigti asfaltuoti Sodžiaus kelią, nors tam reikėjo 350 tūkst. litų. Norėdami baigti šį objektą, rajono Taryboje perskirstėme lėšas ir pinigų radome. 201 tūkst. litų skirta naujoms technologijoms, kurios bus pritaikytos palengvintos konstrukcijos kietoms dangoms įrengti Židikų miestelio Gėlių ir Asteikių gatvėse“, – sakė skyriaus vedėjas.
Šiuose gatvėse bus vykdomas dvigubas paviršiaus apdorojimas: sutvarkyti gatvių pagrindai, įrengiami du sluoksniai su labai stambia skaldele. Kol kas Lietuvoje tai naujovė, mūsų rajone tokių objektų dar nėra. Technologijos pritaikytos kelyje prie Platelių ir jau pasitvirtino.
Kaip informavo A. Žiulpa, ministerijos tikslinių lėšų buvo prašoma ir daugiau: 2,4 milijono litų –  Sedos ir Pavenčių gatvių žiedinei sankryžai įrengti (projektas parengtas ir gautas leidimas statyti), Saulės gatvei Tirkšliuose ir Mažeikių gatvei Laižuvoje rekonstruoti. Šiems objektams lėšų ministerija neskyrė.

3 Atsakymai į “Nuo Reivyčių iki Leckavos kitąmet važiuosime asfaltu?”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Garantuoju 100 procentų, kad ir šiais metais asfaltuotas kelias į Leckava ir liks pažadu. Esu nusivylęs mūsų valdžia ir nieko nesitikiu.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Ar nebus tik eilinis pažadas, o paskui vėl pritrūks lėšų. Jau pusė leckaviškių išmirė, taip ir nesulaukę pažadėtojo asfalto, o likę artimieji, važiuodami į kapines , paskutiniais žodžiais keikia valdžią.

  3. .......... parašė:

    na pagaliau bus i leckava normaliai nuvaziuot,o kada bus MATULIONIO gatve isasfaltuota?????gali ratus pamest ten bevaziuodamas…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto