Nuotolinis ugdymas: vieno kurpalio negali būti ir nebus

Nuotrauka iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos svetainės

Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Vyriausybei nuo šeštadienio Lietuvoje įvedus trijų savaičių karantiną, savivaldybės ir jose veikiančios mokyklos pasirinko, kokiu būdu – nuotoliniu ar mišriuoju – ugdyti 5–12 klasių moksleivius bendrojo lavinimo bei profesinėse mokyklose.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sako, kad vieno universalaus ir teisingiausio sprendimo šiuo klausimu nėra. Todėl mūsų rajono mokyklų bendruomenės, įvertinusios situaciją bei galimybes, pačios nusprendė, kaip mokiniams bus organizuojamas ugdymo procesas.

Pirmadienio rytą A. Stonkus, bendraudamas su „Santarve“, sakė, kad Mažeikių rajono ugdymo įstaigoms pačioms leista nuspręsti, kokiu būdu bus ugdomi jas lankantys mokiniai. Kad ir kokie tie sprendimai būtų, svarbiausia, kad juos įgyvendinant būtų laikomasi visų sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos rekomendacijų bei sprendimų.
„Nieko necentralizuojame ir nereikalaujame, kad visos mokyklos dirbtų tik pagal bendrą kurpalių. Pirmiausia pačios mokyklų bendruomenės turi atsižvelgti į esamą situaciją, įvertinti sąlygas, pasitarti su mokytojais, tėvais ir išsirinkti patį geriausią būdą, tinkantį tai konkrečiai mokyklai“, – kalbėjo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Nuotolinis ugdymas: vieno kurpalio negali būti ir nebus”

  1. Andr parašė:

    niekas neklause-nusprende viena persona ir turim misru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto