Nuotoliniu būdu dirbančių klasių – vis daugiau

Nuotr. iš smm.lt tinklalapio

Dėl COVID-19 infekcijos plitimo darbas rajono švietimo įstaigose tampa vis sudėtingesnis, todėl Savivaldybės administracija mokyklų vadovams rekomendavo atskirose klasėse ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu.
Trečiadienį taip dirbo net septyniolika klasių.

Sergančiųjų daugėja

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ paaiškino, kad 7 dienas ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu rekomenduojama, jei klasėje į pamokas susirenka mažiau nei pusė mokinių. Apie šią rekomendaciją buvo informuotos visos ugdymo įstaigos.
Nuotoliniu būdu dirbančių klasių kasdien daugėja, pirmadienį jų buvo vienuolika, o savaitės viduryje – jau septyniolika.
A. Stonkus pastebėjo, kad šiuo metu situacija dėl COVID-19 švietimo įstaigose vis prastėja: serga apie du šimtai vaikų, trisdešimt pedagogų, tiek pat mokytojų yra saviizoliacijoje, o mokinių izoliacijoje yra jau pusė tūkstančio. Penkių įstaigų vadovai taip pat dirba nuotoliniu būdu, serga trisdešimt aptarnaujančio personalo darbuotojų.

Susiduria su sunkumais

Sudėtingiausia situacija dėl koronaviruso infekcijos protrūkio – Senamiesčio progimnazijoje.
Kai kuriose mokyklose nuotoliniu būdu dirba viena ar dvi klasės, kai kur – nė vienos, tačiau situacija kasdien keičiasi.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Nuotoliniu būdu dirbančių klasių – vis daugiau”

 1. To Pritariu parašė:

  Jūsų žinios pasenusios. Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla yra pakeitusi pavadinimą. Dabar ji – Mažeikių Senamiesčio progimnazija. Įsitikinkite. Čia jums nuorodėlė, ateičiai :) Kad tik pasikolioti, nieko nežinant.

  https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/istaigos-imones/biudzetines-istaigos/svietimo-istaigos/

  https://www.senamiestismazeikiai.lt/

 2. mmm parašė:

  Nuotolinis mokymas – niekinis mokymas.

 3. Mokytoja parašė:

  Birutei Rudokienei reiktų žinoti mokyklų pavadinimus

  1. Pritariu parašė:

   Yra – Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla, o ne progimnazija. Labai prasčiokiškas žurnalistės rašymas. Kodėl kai kurie rašantys žurnalistai nesupranta, kad Žodis turi būti Tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto