Nuotoliniu būdu – jau antrasis Savivaldybės tarybos posėdis

Šį kartą posėdžių salėje be tarybos vadovų buvo keturi tarybos nariai, praėjusį kartą – tik vienas. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienį jau antrą kartą Savivaldybės tarybos posėdis vyko nuotoliniu būdu. Tokiu būdu buvo organizuoti ir tarybos komitetų posėdžiai.

Jeigu pirmajame tarybos posėdyje buvo priimti tik penki sprendimai, tai antrą kartą balandžio mėnesį sušaukto tarybos posėdžio darbotvarkėje – net 25 klausimai. Todėl ir nuotoliniu būdu dirbančių politikų dauguma po poros valandų darbo, įpusėjus sprendimų projektų svarstymui, panoro pertraukos.
Darbas nuotoliniu būdu užtrunka dėl balsavimo – kiekvienas tarybos narys individualiai pasisako, kaip balsuoja.
Ketvirtadienį prie nuotoliniu būdu dirbančios tarybos buvo prisijungę 26 jos nariai, posėdyje nedalyvavo tik vienas. Dauguma sprendimų projektų priimti beveik vienbalsiai. Daugiausiai diskusijų sukėlė Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plano 2020–2023 metams pristatymas.
Tarybos posėdis buvo transliuojamas tiesiogiai per Mažeikių savivaldybės „Facebooko“ paskyrą. Jį stebėjusiųjų skaičius svyravo nuo 90 iki 130.
Kai kurie internautai neliko abejingi – komentavo pasisakančius politikus, replikavo, teikė siūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto