Nuotraukų konkurso laimėtojai – šeima iš Laižuvos

Nugalėtojų šeimai įsiminė ir daug gerų emocijų padovanojo Žalgirio arenoje vykusios Lietuvos–Ispanijos krepšinio rinktinių varžybos.

„Santarvės“ skelbtą nuotraukų konkursą „Mūsų šeimos atostogos“ laimėjo laižuviškių pedagogų Editos ir Antano Vasiliauskų šeima.
Norintiesiems dalyvauti ir pabandyti laimėti nakvynę viešbutyje „Synet“ su vakariene ir pusryčiais reikėjo atsiųsti nuotrauką su įsimintiniausia akimirka iš atostogų ir apibūdinti, kodėl pasirinkta būtent ji, bei sutelkti savo draugų būrį balsuoti.

Sutelkė draugus ir gimines

Dvidešimt aštuoneri metai. Tiek metų yra E. ir A. Vasiliauskų šeimai. Brangiausias jų užgyventas turtas – dukros – dvidešimt šešerių metų Jolanta ir penkiolikmetė Gabija. Dvidešimt ketverius metus Vasiliauskai mokytojauja Laižuvos mokykloje.
„Turime labai energingą jaunėlę dukrą. Tai ji pamatė, kad yra toks nuotraukų konkursas „Mūsų šeimos atostogos“. Ji ir nutarė: reikia dalyvauti. Juolab kad mano vyras ir dukrų tėtis rugpjūčio 31 dieną minėjo savo 55-ąjį jubiliejų. Tai viso to dalyvavimo tikslas ir buvo pabandyti laimėti tėčiui dovaną“, – sakė E. Vasiliauskienė.
Pasak pašnekovės, dukra informavo draugus ir gimines apie tai, kad šeima dalyvauja nuotraukų konkurse, kad reikalingi balsai. Ir tada giminėje kilo azartas. Balsavo ir užsienyje esantys giminaičiai, ir esantys čia, Lietuvoje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto