Nupjauti žolę prie daugiabučio namo turi patys gyventojai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į redakciją kreipėsi mažeikiškiai – jie klausė, kodėl prie daugiabučių gyvenamųjų namų nėra nupjaunama žolė, kas tai turėtų daryti ir kiek kartų per metus.
Tiek seniūnas, tiek daugiabučius namus administruojančių įmonių vadovai teigia, kad tai pačių gyventojų reikalas: arba patys pjauna, arba šiems darbams samdo kitus.

Mažeikių seniūnas Šarūnas Armonas „Santarvei“ sakė, kad žolę prie daugiabučių gyvenamųjų namų turi nusipjauti patys gyventojai. Seniūnija esą rūpinasi tik tais žaliaisiais plotais, kurie yra valstybinėje žemėje, atokiau nuo daugiabučių.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

19 Atsakymų į “Nupjauti žolę prie daugiabučio namo turi patys gyventojai”

 1. parašė:

  Sveiki , o jei ne priklausai būtų ūkiui kas tada privalo pjauti prie daugebučio priklausančią žole ?

 2. to ei tu, zinove parašė:

  O jei sąskaitą apmokėtumėte banke, tai iš banko reikalautumėte, kad žolę prie namo nupjautų? :-)

 3. miglė parašė:

  jo kompiuterastai dergia visus, laikina specialiai,- o mieste prie namų vistiek močiutės gėles augina, pagrindinės gatvės tvarkoj, kiemus irgi pradėjo kapitaliai tvarkyti, duskit pavidoliai

 4. vladas parašė:

  šis straipsnis parodo kiek ligonių sėdi prie kompo ir nenori žinoti už ką moka, kam moka, kokius plotus turi, kaltina seniūną, valdzią ir visus aplinkui,.. vargas tau Jeruzale ir tavo vaikams,,,

 5. ei tu, zinove parašė:

  Už visas paslaugas mokam butų ūkiui. O jie jau išdalina kitiems paslaugų tiekėjams. Moku tik vieną sąskaitą MBŪ…

 6. Zosei parašė:

  Už aplinkos valymą, t.y. teritorijos priežiūrą mokate ne būtų, o komunaliniam ūkiui. Jei jau mokot kitus, tai pirma pati atidžiau perskaitykit :-)

 7. zosė parašė:

  visi namai turit paskirtus plotus nuo sovietų laikų, mokat už teritorijos priežiūrą butų ūkiui, paveizėkit sąskaitas rašeivos arba marš žolę pjauti tinginiai,,,

 8. seniūnui parašė:

  Negi tu gluše pedryla nežinai,kad pagal istatymus negalima šeimininkauti neprikausomose valdose? net savo negalima be tokių kaip tu glušų begalės leidimų.čia tas pats,kaip nukirsti kokį nudžiūvusį ir langą užstojantį medį.mažiau vokite gerbuviui skirtas biudžeto lėšas.žmonės nebėra tokie buki,kad pildytų jūsų įsteigtas privačias šeryklas.

 9. apas parašė:

  Kaip suprasti kur valdiška žemė,o kur daugiabučio žemė?Reikia miesto tikslaus žemėlapio.

 10. na gi na gi parašė:

  Na gi, na gi… pasižiūrim į mokejimo lapelį.. Pastraipa- aplinkos valymas -už 36,16 m2 butą (1-o k), priskaičiuotas 2,85 euro mokestis už 1 mėnsį. Tai kiek sumoka didesni butai? O kiek išeina už viso namo aplinkos sutravarkymą? gal daugiau nei 300 eurų (name 75 butai), O juk prižūirimas ne vienas namas…. Manau už tokius pinigus ne tik žolę turi nupjauti, bet už gelynus prie laiptinės pasodinti….

 11. Jonis parašė:

  zmones pasidarys parkinga ,pastatys barjera kad bet kas nesiparkuotu ir tada suleks kruva versininku su reikalavimu nesavivaliauti nes tai valstybine zeme ….o kai s……..kuopti ar zole pjaut tai jau gyventoju reikalas ,tai ponai virsininkeliai gal jus apsispreskit galu gale ,jeigu teritorija priklauso namui tai ir tegul ji priklauso namui o ne tik tada kai jums tai paranku ir kai jus norit nuslept savo nesugebejimo tvarkytis su savo pareigom .Na o del seniuno tai uztenka nuvaziuot iki seniunijos ir pamatysit kas per SEIMININKAS mieste kai seniunijos parkinge greit bus galima karosus zvejot ,pelke per puse parkuotes. ir tai miesto Seimininkas …..

 12. nepykit, parašė:

  dar kelias degalines pastatys ir neliks pievos :)

 13. nu parašė:

  dar tooookio naglo seniūno nebuvom turėję.

 14. ??? parašė:

  O tai iš kur žinoti, kiek tos žemės mums priklauso? Ar mes už ją mokam mokesčius ir ką galime su ja daryti? tai gal ir įvažiavimus patiems tvarkytis reikia? Ir bet kam pravažiuoti neleisti?

 15. Bute gyvenantis parašė:

  O žemė prie daugiabučių priskirta butams? Kas savininkas tų pievų? Jei ne aš – tegul šienauja, kam priklauso.Jei savininkas aš, bute gyvenantis, tai man patinka MANO pieva, tegul želia iki pažastų… Man patinka natūrali žmogaus nepaliesta gamta :) Prašau gerbti ir toleruoti mano tokį žalią norą :) :) :)

 16. as parašė:

  manau, kad ir siuksliu neberinkit kiemuose. Juk ir tai gali padaryti patys gyventojai. Zmones mokesciu mokes maziau.

 17. Hmmm parašė:

  Tada mokesciu nebemokekim visokiems Admiturams, jeigu jau taip.

 18. hm parašė:

  Tegyvuoja tada erkes

 19. gyventoja parašė:

  tegul jos sau auga, gal kas kokią karvę ar ožką,avį iš kaimo kada atveš,bent turės kur pasiganyt :) Gyventojams jau paskutinį kailį baigia nunert,vis mažai ir mažai dar už viską mokam, jei žmonės nieko į tas degtukų valdiškas dėžutes nieko neinvestuotų,tad ir pastatai jau senai būtų nugriuvę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto