Nusikaltėlių taikinys – senas motociklas

Sekmadienio vakarą policijai pranešta apie vagystę iš garažo – buvo pagrobtas jau kelis dešimtmečius skaičiuojantis motociklas. Pareigūnai prašo gyventojų pagalbos.

Vagystė Ukrinuose buvo pastebėta sekmadienį, apie aštuntą valandą vakaro. Pasinaudoję tuo, kad nuo šeštadienio ryto šeimininkų namuose nebuvo, vagys įsibrovė į 29-erių metų vyrui priklausantį garažą. Nulaužę pakabinamą durų spyną, vagišiai pateko į patalpas ir pagrobė motociklą „Dniepr MT10-36“. Jų padaryta žala – apie 900 eurų.
„Motociklas yra nevažiuojantis, vagišiai jį galėjo vežti tik įsikėlę į kitą transporto priemonę. Nusikalstama veika įvykdyta gyvenvietėje, todėl galimai yra mačiusių vežant šį motociklą arba pastebėjusių įtartinas transporto priemones. Prašome gyventojų, ką nors žinančių ar mačiusių, paskambinti telefonu 8 615 18 638 – tik bendromis pastangomis pavyks sustabdyti vagišių siautėjimus“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Dėl transporto priemonės vagystės iš užrakinamų patalpų pradėtas ikiteisminis tyrimas, už tokio pobūdžio vagystę gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto