Nuteistasis areštinėje susipjaustė riešą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienio vakarą Mažeikių policijos komisariato areštinėje neramumus sukėlė trisdešimtmetis nuteistasis, kuris susižalojo ranką.

Pirminiais policijos duomenimis, incidentas areštinėje kilo apie devintą valandą vakaro. Nuteistasis, kuris atlieka bausmę dėl vengimo išlaikyti savo vaiką, kameroje vienkartinio skutimosi peiliuko nuolauža susižalojo riešą. Į komisariatą buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, kuri nuteistąjį išvežė į Mažeikių ligoninę. Ten jam buvo suteikta pagalba, vėliau vyras parvežtas ir uždarytas atgal į areštinę.
„Dienomis areštinėje budi medikas. Tačiau areštuotieji dažniausiai žalojasi vakarais. Ir žalojasi taip, kad juos tektų vežti į ligoninę. Dažniausiai jie jokių reikalavimų nekelia, paprasčiausiai taip paįvairina už grotų leidžiamas dienas“, – „Santarvei“ sakė rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus viršininkas Talidas Ostrauskas.
Praėjusiais metais Mažeikių policijos areštinėje užfiksuoti šeši atvejai, kai žalojosi areštuotieji ir nuteistieji. Šiais metais tokių atvejų taip pat užregistruota, labiausiai pareigūnams įsiminė rugpjūčio pabaiga, kai vienas iš sulaikytųjų iš pradžių po kamerą mėtė pinigus, po to pradėjo siautėti – sulaužė spintelę, išdaužė du langus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto