Nuveiktus darbus pristatė NVO

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Ketvirtadienį buvo surengta kasmetinė Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų (NVO) asociacijos konferencija. Konferencijos metu organizacijos pristatė savo nuveiktus darbus, ateities planus, kvietė į artimiausius renginius.
Asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis akcentavo visų nevyriausybinių organizacijų tikslą – bendraujant ir bendradarbiaujant dirbti miesto labui. Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, pasidžiaugusi NVO aktyvumu, kvietė visada kreiptis į Savivaldybę pagalbos ar patarimo, jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė kalbėjo apie NVO augimą ir bendradarbiavimo svarbą.
Konferencijos metu buvo apdovanoti NVO asociacijos nariai, labiausiai prisidėję prie organizacijų stiprinimo ir miesto vardo garsinimo.
Asociacija šiuo metu vienija 25 rajono nevyriausybines organizacijas, kurios aktyviai dirba kultūros, užimtumo, jaunimo, socialinės atskirties mažinimo ir kitose srityse.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

One Reply to “Nuveiktus darbus pristatė NVO”

  1. Algirdas parašė:

    Gal savivaldybės klerkai galėtų tuos savo popiergalius vieną kartą susikšti į „gerą“. Kur dar pasaulyje yra tokių valstybių, kurios taip negerbia savęs? Gal naujasis meras išnaikins tą komunistinį marazmą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto