Opozicijos lyderė – ir vėl Lina Rimkienė

Opozicijos vadovai: Lina Rimkienė ir Paulius Auryla. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje į savivaldą pagal Tėvynės Sąjungos-Lietuvos konservatorių sąrašą išrinkti 6 tarybos nariai paskelbė apie opozicijos įkūrimą.
Opozicijai, kaip ir praėjusią kadenciją, vadovaus Lina Rimkienė, jos pavaduotojas – Paulius Auryla, taip pat dirbęs taryboje praėjusią kadenciją.

Tarybos posėdyje dalyvavusiam Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovui prisiekė trys nauji tarybos nariai: „tvarkietė“ verslininkė Virginija Eidimtienė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo kandidatai: ūkininkas Stasys Kupliauskas ir Jonas Strazdauskas. Pastarieji taryboje pakeis „valstiečius“ – Savivaldybės mero patarėjo pareigas pradėjusį eiti Rimantą Gramą bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas einantį Eimantą Salatką.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tapęs Saulius Šiurys taryboje užleido vietą bendrapartietei V. Eidimtienei.
Dar anksčiau pasikeitimai įvyko ir socialdemokratų frakcijoje. Laurynas Jonauskas pakeitė bendrapartietę Laimą Nagienę, tapusią Savivaldybės administracijos direktore.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Opozicijos lyderė – ir vėl Lina Rimkienė”

 1. Opa parašė:

  Kiekvienoj sodyboj reikalingas katinas,kad pelės grūdų neišnešiotų,turi būti tvarka

 2. Klausimas parašė:

  Kas ji tokia?

 3. Jonas parašė:

  Visiškai nepasitikiu ta vadinama lydere:papirkinėja rinkėjus,pati save svarsto,VTEAK-as pripažįsta pažeidusia įstatymus ir še tau – lyderė

 4. aurius parašė:

  baisu kad mazeikiuose niekas nesikeicia,kaip buvo vagys taip ir liko,rimkiene tik pries rinkimus vaidina kad zmones jai rupi

 5. patriotas parašė:

  balsuojant del admnistracijos direktoriaus,opozicijos nesimate,vargu ar matysime sekanciame balsavime.

 6. Mažeikiškis parašė:

  Puiku, Lina! Sveikinu!

 7. Jonis parašė:

  Nu je cirkas isvaziavo o kloune liko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto