„ORLEN Lietuva“ išlieka pagrindine „Žalgirio“ rėmėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ savo paramos programoje 2019 metams išliko dėmesinga sportui – vienintelė naftos perdirbimo produktų bendrovė Baltijos šalyse ir Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę pasirašė bendradarbiavimo sutartį dar vieneriems metams.

Linki pergalių

Krepšinio klubo „Žalgiris“ pagrindine rėmėja AB „ORLEN Lietuva“ tapo 2018 m. pavasarį. Sulaukusi stiprių partnerių palaikymo, krepšinio komanda jiems atsidėkojo pergalėmis: Eurolygos finalo ketverte užėmė trečiąją vietą, o Lietuvos krepšinio lygoje 20-ąjį kartą iškovojo čempionų titulą.
„Krepšinis yra įaugęs į mūsų tautos kraują. Ši sporto šaka vienija jau ne vieną lietuvių kartą, – teigė akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki. – Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su pačiu seniausiu šalyje ir daugiausiai titulų pelniusiu krepšinio klubu. Be abejonės, mes tikime šios komandos jėga ir linkime siekti pačių skambiausių pergalių.“

Džiaugiasi bendradarbiavimu

Praėjusį penktadienį daugiau nei 100 „ORLEN Lietuva“ darbuotojų lankėsi „Žalgirio“ arenoje ir stebėjo pergalingas žalgiriečių rungtynes Eurolygoje.
„Bendrų veiklų suradimas su stipriausiomis Lietuvos verslo įmonėmis yra viena mūsų organizacijos siekiamybių. Labai džiaugiamės praėjusį sezoną prasidėjusiu bendradarbiavimu su „ORLEN Lietuva“ ir šios draugystės pratęsimu. Dirbdami kartu mes galime siekti kuo aukščiausių tikslų“, – pabrėžė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.
Didžiausia šalies mokesčių mokėtoja ir viena stambiausių eksportuotojų daug dėmesio skiria sporto, kultūros, švietimo ir įvairių socialinių projektų rėmimui tiek nacionaliniu mastu, tiek bendruomenėje, kurioje yra įsikūrusi, – teigiama „ORLEN Lietuva“ pranešime.

4 Atsakymai į “„ORLEN Lietuva“ išlieka pagrindine „Žalgirio“ rėmėja”

 1. JO parašė:

  Gimtojo krašto patriotiškumo nenupirksi. Reikia džiaugtis, kad žaidžia tikri mažeikiškiai. Spręsti iš pirmųjų varžybų kas bus po trisdešimties per greitai.

 2. JUONS parašė:

  ‘ORLEN; Šek Mažeikius o rem Kauna!

 3. marius parašė:

  Nieko nuostabaus,mazeikiu kaimui nieko nereikia.Ar esat kur mate pasaulije kad miestas, turedamas toki pramones giganta ,vegetuotu.Tai musu valdzios nuopelnas !Nei arenos,nei geros komandos,viskas Vilniui,žalgiriui o mums per miesta geležinkelio begiai ir raudonai nusidaže tvenkiniai !

 4. NU "SUPER" NAUJIENA parašė:

  Geriau jau Mažeikių miesto sportui skirtų daugiau pinigų, ypač komandinėms ir populiariausioms šakoms – krepšiniui ir futbolui. Dabar kažkiek duoda krepšinio komandai, o ta NKL „super“ rezultatą pasiekė, vos neiškrito, užėmus priešpaskutinę vietą. O futbolui visiškai neduoda. Mačiau vakar I lygos atidarimo rungtynes tarp Mažeikių Atmosfera ir Jonavos, gavo mūsų komanda į „vieną kasą“ 0:3, o rezultatas galėjo būti ir dar žiauresnis. Už Mažeikių komandą lakstė išsigandęs vien jaunimas ir komandos treneris Razulis po aikštės vidurį pasivaikštinėjo. Su tokia sudėtim mals juos I lygoje kaip miltus, bus patrankų mėsa daugeliui komandų. Geriau Orlen duotų/skirtų mūsų futbolistams, kad nors keletą pajėgių ir subrendusių žaidėjų įsigytų, o ne aikštėje išsigandusius jaunuolius gainiotų pasilakstymui. Vakar iš Mažeikių komandos matėsi kažkiek futbolo tik pirmame kėlinyje ir tik pirmas 15 minučių, o toliau tai žaidė tik viena komanda – JONAVA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto