Pabrango techninė automobilių apžiūra

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo vasario už šalyje populiariausių – lengvųjų automobilių techninę apžiūrą mokame jau daugiau kaip dviem eurais brangiau.

Europos Komisija  prieš penkerius metus priėmė direktyvą, pagal kurią techninės apžiūros centrai lengvuosius automobilius privalo apžiūrėti atidžiau: tikrinti elektronikos, išmetimo, vairo, važiuoklės ir kitas sistemas, taip pat suderinti techninės apžiūros procedūras ir techninius reikalavimus visoje Europos Sąjungos erdvėje, suvienodinant techninėje apžiūroje taikomus tikrinimo metodus, trūkumų traktavimą ir jų žymėjimą išduodamuose dokumentuose.
Techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų techninės apžiūros naujų reikalavimų kokybiškas įgyvendinimas iš techninės apžiūros įmonių pareikalavo ne tik papildomų investicijų, bet ir gerokai padidino žmogiškųjų resursų sąnaudas.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Pabrango techninė automobilių apžiūra”

 1. va parašė:

  tai kas cia tiek verkiat kasdien atidekit po 1cnt kitai TA tai po 2 metu kai ajsit technikine panaudosit ir dar liks.

 2. E.V. parašė:

  Aš neįsivaizduoju, kur ir kada reikia tuos kyšius duoti, nes niekad nesu jų niekam davęs. Kiek kartų teko gulėti ligoninėse Mažeikiuose, Klaipėdoje – niekas manęs neprašė ir niekam nedaviau. Esu draustas, moku mokesčius – kokie dar gali būti kyšiai. Vairuoju. Savo automobilį prižiūriu. Kas subildėjo, sutraškėjo – važiuoju į servisą. Tenka ir tech.apžiūrą praeiti. Būna, kad iš pirmo karto nepraeini dėl kokios nors smulkmenos, bet susitvarkai, atvyksti antrą kartą ir esi ramus du metus. Ir tech.apžiūros personalas mandagus, visada paaiškins, pasikalbės žmoniškai, patars. Ir nė vienas niekada neprašė kyšio.

 3. Tankistui parašė:

  Jai visi butu su tavo mastysena,tai ten kontrollieriams nebutu aukso kasykla:D

 4. Tankistas parašė:

  Nelabai suprantu logikos varant TA duoti kyšį. Nuvažiavai surašo kas negerai, susitvarkai ir praeini be problemų. O jei varai su kyšiu vadinas yra rimtų trumumų ar gedimų, tai vadinasi keli gėsmę kelyje ne tik sau o ir aplinkiniams. Aišku dalis sakys, kad TA ekspertas prirašo perdaug ir netiesą,ginčytis negaliu, bet tekę TA atlikinėt mažeikiuose, Kaune, Mariampolėje, visur surašyti gedimai buvo tikri o ne iš piršto laužti.

 5. Komentatorius parašė:

  O jei nori praeiti su kyšiu, stafkė irgi pakilo, ar ta pati laikysis?

 6. audrys parašė:

  prieš du metus TA kainavo 9lt pigiau

 7. audrys parašė:

  variaus TA lenvajaj dizeliokui tai kainavo 18.25 jauru.

 8. kyšininkui parašė:

  kiek buvo litais,dabar 5 kartus brangiau ir dar eurais.

 9. Kazin kaip su kyšiais parašė:

  Kažin ar kyšiai nepabrango eurais?:-D Ar esat kas dave kyši Zvirzdinui?:-D

 10. naujiena>R. parašė:

  Atpigo. Darbo jėga.

 11. asas parašė:

  tai kiek kainuoja lengvojo automobilio technine apziura siuo metu?

 12. R. parašė:

  Naujiena būtų, kad ATPIGO kažkas. O kad PABRANGO tai jau kasdienybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto