Padėkos vakaras Tirkšliuose: ir pamąstymai, ir padėkos, ir linksmybės

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Penktadienį Tirkšlių kultūros centre vyko Padėkos vakaras, skirtas seniūnijos ir bendruomenių rėmėjams, kurį surengė Tirkšlių seniūnija ir kultūros centras.

Tirkšlių seniūnas Juozas Kungys, kalbėdamas apie šio renginio tikslą, sakė, kad labai svarbus yra grįžtamasis ryšys – norisi šiltai padėkoti žmonėms, niekada neatsisakantiems padėti.
Seniūnijos vadovas pasidžiaugė Padėkos vakaro svečiais: „Šie žmonės niekada neatsisako padėti, visada sulaukiame jų pagalbos. Be jų nebūtų įvykusios tokios mūsų miestelio šventės, kaip kermošius, Petrinės“.
Ir vakaro šeimininkai, ir svečiai dalijosi mintimis apie tai, kad gerumas, dosnumas yra labai svarbūs kiekvienam ir ne mažiau svarbu tai pastebėti, įvertinti.
Aktyviausi bendruomenių nariai, pagalbininkai, rėmėjai buvo apdovanoti seniūnijos padėkos raštais. Organizatoriai dėkojo nuoširdžiai prie bendruomenės veiklos prisidedantiems seniūnijos gyventojams, taip pat organizacijoms ir jų vadovams.
Padėka atiteko ir „Santarvės“ laikraščio redakcijai – įteikdamas padėkos raštą, gėles ir simbolinę dovanėlę, Tirkšlių kultūros centro direktorius Leonardas Žalimas dėkojo laikraščio darbuotojams vylėsi, kad „Santarvė“ ir toliau rašys apie seniūnijos bendruomenes, jų veiklą, žmones.
Susirinkusiesiems koncertavo Kelmės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kelmynė“, išjudinusi visus renginio dalyvius, vėliau pasirodžiusi grupė „Vyner“ atliko lietuviškos estrados dainas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto