Pagalbos prašė, bet jos neprireikė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT) buvo užregistruoti du nepagrįsti pranešimai – nors ir sulaukta gyventojų prašymų padėti, pagalbos jiems neprireikė.

Trečiadienio vakarą Tirkšlių S. Dariaus ir S. Girėno gatvės gyventoja pranešė, kad kaimynei reikia padėti patekti į butą, nes ji negalinti atidaryti durų. Kaimynė tvirtinanti, kad ant viryklės paliktas gaminamas maistas.
Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai išsiaiškino, kad moteris į butą negali patekti, nes pametė jo raktus. Pažvelgus pro langą įsitikinta, kad viryklė neįjungta. Policijos pareigūnų sprendimu, buto durys nebuvo laužiamos.
Ketvirtadienio rytą Žemaitijos gatvės 41-ojo namo gyventojai bendruoju pagalbos telefonu informavo, kad iš buto, esančio septintajame aukšte, rūksta dūmai. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos dvi Mažeikių PGT automobilinės cisternos ir keltuvas.
Du iš šių automobilių buvo atšaukti tik jiems išvykus iš garažo – pokalbio su gyventojais metu paaiškėjo, kad pagalba nereikalinga, prisvilo maisto produktai. Į įvykio vietą atvykęs ugniagesių ekipažas nustatė, kad ant įjungtos dujinės viryklės prisvilo be priežiūros paliktas maistas. Šeimininkams teko tik išvėdinti patalpas.
Šiemet Mažeikių PGT į įvykio vietą pagal nepagrįstus iškvietimus teko važiuoti 4 kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto